Bon Jovi - Novi singl

Bon Jovi - Novi singl

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Napisano: 07 Jan 2013 8:02

Danas, 7. januara 2013. godine grupa Bon Jovi treba pustiti novi singl "Because We Can" u prodaju. Odbrojavanje do izbacivanja singla možete propratiti ovde: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Inače, singl "Because We Can" predstavlja najavu za dolazeći album pod nazivom "What About You" koji treba izaći početkom ove godine.

Izvor i nastavak: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 07 Jan 2013 13:09

And it's on.


<br>Streaming video by Ustream



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

Zao mi je sto moraju da se prilagode novim standardima danasnje muzike... Mnogo vise volim zvuk 80tih nego danasnjih bendova... cast izuzecima (Nickelback, Paramore)



offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Napisano: 09 Jan 2013 13:08

A evo i na YouTube-u


Dopuna: 09 Jan 2013 16:56

NIx Car ::Zao mi je sto moraju da se prilagode novim standardima danasnje muzike... Mnogo vise volim zvuk 80tih nego danasnjih bendova... cast izuzecima (Nickelback, Paramore)

Na listu iz zagrade, dodao bih i Daughtry,ako se ne ljutiš smešak
Po nekoj mojoj proceni, teško da će se 80-te ikada ponoviti, ali ni sada nije toliko loše Wink


Što se tiče singla, sviđa mi se, nije loš.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2870 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 8 sakrivenih i 2780 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 9k38, alberto, alke12, Apok, Avalon015, Ba4e, BaneM75, bankulen, boj.an, bojan_t, bojcistv, boracbl1389, Boris90, Car89, Chainsaw, Comyymoc, darcaud, Dare, darionis, Djota1, dolinalima, DonRumataEstorski, dusan.l, expanse, Feller, Flanker-G, geo.dule, Georgius, Giskard, Grebostrek, iceburn, ikan, K a s p e r, K2, kib, komsija1, kori, Lep1na, LostInSpaceandTime, Maruti, Mihailo Gazdić, Milan A. Nikolic, MILO-VAN, mirkoro, Mitraljeta, Moldovan, moldway, momcilob55, nelezele, Novakomp, OgnjenMitric, ozzy, Papadubi, PenzosGSP, pinci01, Pv123, rakivan, raptorsi, repac, rovac, royst33, Sale0501, saputnik plavetnila, Sirius, Smiljkovich, Solunac na steroidima, stingD, T55, Titan, Tvrtko I, v82, vaci, vathra, Velizar Laro, Vlada1389, Vrač, vrgudinac, Walkers, wolverined4, |_MeD_|, Ćuk