Dinamican/Zanimljiv posao - Pisac na eng - 3h dnevno - plata fiksna

offline
  • Pridružio: 03 Jul 2011
  • Poruke: 2

Uslovi
-Napredno Poznavanje engleskog jezika.
-M/Z osobe 20-35 godina starosti
Poznavanje rada na racunaru.
-Sposobnost Istrazivanja na internetu (znati pronaci kvalitetne informacije).
-Fleksibilnost I spososobnost ucenja jednostavnih computerskih aplikacia.
-Znanje I Iskustvo u pisanju tekstova na engleskom jeziku. (Razne teme: medicina, tehnologija itd.)
- Mastovita, fleksibilna, prilagodljiva i pouzdana osoba!

Opis Radnog Mjesta
-3 sata dnevno 5x sedmicno.
-Rad od kuce sa vaseg Racunara.
-Pisanje textova razlicitog sadrzaja na engleskom jeziku, te obrada istog u aplikacijama koje ce vam biti dostavljene.
-Prije pocetka rada, takodjer ce vam biti dostavljena literature u tekstualnom I video obliku koja ce znatno olaksati pocetak kao I nastavak saradnje, sva literature ce biti na engleskom jeziku.
-Sustina je jednostavna, trebate biti mastovita, fleksibilna I prilagodljiva osoba sa naprednim poznavanjem engleskog jezika (gramatike) te poznavanje I iskustvo u pisanju.

Prijave sa molbom i kracom biografijom slati na sljedecu e-mail adresu: vmarko28@gmail.com

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Okt 2011
  • Poruke: 69

Koliko se novca dobija po napisanom clanku?

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 939 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 6 sakrivenih i 891 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, anta, Apok, Boris BM, CikaKURE, cinoeye, Daxi184, djboj, dushan, Excalibur13, Georgius, grenadir, hatman, ILGromovnik, jackreacher011011, JOntra, Još malo pa deda, kobaja77, Komentator, Krvava Devetka, ljuba, Lošmi, mercedesamg, Mi lao shu, Milos ZA, milutin134, nikoladim, ozzy, Petar35, raptorsi, rovac, slonic_tonic, Srle993, stegonosa, Stoilkovic, Sumadija34, Toper, Trpe Grozni, Vatreni Zmaj, vladaa012, ZetaMan