|
Poslao: 09 Apr 2004 16:37
|
offline
- Pridružio: 05 Apr 2004
- Poruke: 388
- Gde živiš: Beograd
|
Dakle ovako:Provereno znam da negde na netu ima da se nadje kursna lista za americki dolar(USD) svakog dana oko 10h pre podne za naredni dan.Da pojasnimo:
Kao sto na sajtu Narodne Banke Srbije (www.nbs.rs) svaki dan u 14h izlazi kompletna kursna lista za naredni dan (npr: 09.04. u 14.05.h zna se kurs EUR,USD,CHF,GBP,..... za naredni dan 10.04.) tako negde ima i za samo USD ali vec oko 10h pre podne za naredni dan.Moj tip je da je ovo verovatno na Londonskoj ili verovatnije Njujorskoj berzi.
Ko mi nabavi ovu informaciju ,ali da bude siguran da je prava, dobija 100EUR za trud.Ponudu poslati i na moj mail.vangoga@eunet.rs
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 09 Apr 2004 16:46
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
Sve institucije u SCG funkcionišu na osnovu NBS informacije vezane za kursnu listu i ne verujem da bi neko ovde imao herza da objavi nezvaničnu verziju koja nije odobrena od pomenute institucije a da je usput pravno lice. To je što se tiče konverzije USD u DIN ako si na to mislio.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Apr 2004 16:55
|
offline
- Pridružio: 05 Apr 2004
- Poruke: 388
- Gde živiš: Beograd
|
NE NE.Ovo je sve legalno .Kako mi znamo sutrasnji kurs u 14.00h tako ima ljudi koji znaju sutrasnji kurs dolara ali vec u 10.00h.I to gledaju na ili netu na NY berzi ili na nekom SAT kanalu.To se samo prati redovno i gledaju se skokovi ili padovi (+ ili -)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Apr 2004 17:14
|
offline
- mire

- Elitni građanin
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 2282
- Gde živiš: Beograd
|
neko je zamislio da zaradjuje na kursnoj razlici ... xe xe
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Apr 2004 17:18
|
offline
- Pridružio: 05 Apr 2004
- Poruke: 388
- Gde živiš: Beograd
|
Greska.Ja radim u menjacnici,a zaboravio si na razlici izmedju gornjeg i donjeg
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Apr 2004 23:28
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
Pa čovek nudi pare za informaciju.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Apr 2004 14:14
|
offline
- SAnja

- Google master
- Pridružio: 01 Okt 2003
- Poruke: 2383
- Gde živiš: Beograd
|
Ne moguce je pronaci ovu informaciju, provereno. Bar meni nije uspelo da nadjem, pregledala sam i berzu njujorka i londona i jos par gradova i niko ne daje listu toliko unapred, svi imaju skoro trenutnu ili eventualno par sati ranije
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Apr 2004 16:37
|
offline
- Pridružio: 05 Apr 2004
- Poruke: 388
- Gde živiš: Beograd
|
Provereno znam da tu informaciju dobijaju oko 10h.Cak je ponekad i meni saopste ali ja sam tu 13. prase i nema smisla da ih stalno cimam.Pored toga oni samo gledaju razliku na prethodni dan.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Apr 2004 10:12
|
offline
- Boban

- Ugledni građanin
- Pridružio: 23 Okt 2003
- Poruke: 317
- Gde živiš: Beograd
|
vangoga ::Dakle ovako:Provereno znam da negde na netu ima da se nadje kursna lista za americki dolar(USD) svakog dana oko 10h pre podne za naredni dan.Da pojasnimo:
Kao sto na sajtu Narodne Banke Srbije (www.nbs.rs) svaki dan u 14h izlazi kompletna kursna lista za naredni dan (npr: 09.04. u 14.05.h zna se kurs EUR,USD,CHF,GBP,..... za naredni dan 10.04.) tako negde ima i za samo USD ali vec oko 10h pre podne za naredni dan.Moj tip je da je ovo verovatno na Londonskoj ili verovatnije Njujorskoj berzi.
Ko mi nabavi ovu informaciju ,ali da bude siguran da je prava, dobija 100EUR za trud.Ponudu poslati i na moj mail.vangoga@eunet.rs
Mislim da si promasio temu. Ako imas legalnu menjacnicu, ili se radi, kako tvrdis o legalnom poslu, vezan si za kurs NB Srbije, imas onih, valjda o,8 %, ili koliko to bese nemoj me drzati za rec. Ali jedno je sigurno. Moras da radis po kursu NB Srbije. Sve ostalo su malverzacije.
Budi mi pozdravljen i srecno.
|
|
|
|
|
|