elektro-rok bend trazi GITARISTKINJU

elektro-rok bend trazi GITARISTKINJU

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2005
  • Poruke: 2

Bendu iz Beograda potrebna GITARISTKINJA radi duze saradnje, za snimanje albuma i svirke. Muzika koju sviramo je mesavina raznih pravaca: rock, electro, drum'n'bass, hc, dub, trip hop... Jako smo otvoreni po, pitanju pravaca.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1033 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 7 sakrivenih i 984 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Blair, bounty hunters, brane2208, brundo65, BSD, burevestnik, deimos25, Desmond, Dogma21, goran.vvv, gost321, Haris, Igor Antonic, Ikica977, Jozo74, kaskadija, kljift, Kriglord, Laluvr, mercedesamg, Miler88, mm1811, neko_drugi, niksa517, Obrenovic, Otto Grunf, Profesor_018, Pururin, rednap, redstar011, Rupert, S94, scimitar19, shiro, Sin Boskic, smuk, tomo2, Vanderx, vazduh, Velizar Laro, veljko82, šumar bk2