|
zivim u zajednickim prostorijama tj vesernici od 38 kvadrata vise od 20 godina na istoj sam adresi i prijavljen , sa sinom a sad i sa snajom i unukom od 2 godine, kada sam se uselio posto sam odrasto u istoj zgradi 80 posto stanara mi je potpisalo da mi poklanjaju vesernicu preko tog ugovora sam iso u info stan u elektro distribuciju i u poresku upravu , ljudi iz info stana su bili izmerili kvadraturu i pretvorili ili sta vec u stambenu prostoriu i uredno 20 godina placam info stan isto tako i iz elektro distribucije su mi uveli sat na moje ime i placam uredno i struju i godisnji porez da li ja to mogu da otkupim ili je to vec moje da li neko moze da me izbaci ne posedujem nikakvu drugu imovinu i pitam zbog sina snaje i unuke
|