Internet RADIO

Internet RADIO

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2009
  • Poruke: 10

Nisam siguran da je ova tema za ovaj podforum... Premjestite ako nije!

Da li neko zna kako napraviti webstream za net radio... Nesto tipa u nekom programu pravim listu a da preko winamp, real one i wmp linkova da se slusa preko neta... Je li ima neko iskustva sa ovim?

Hvala unaprijed



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • 100%Milanista
  • Information Technology
  • Pridružio: 23 Avg 2008
  • Poruke: 2635
  • Gde živiš: Milan, Italy

jesam ja, evo ti msn od coveka sve ce da ti objasni lepo.

msn: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 273 korisnika na forumu :: 21 registrovanih, 1 sakriven i 251 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., alex71, Asteker, Dioniss, Dogma21, IvanMiletic, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Miler88, Remain, ruma, sap, t.e.m.p.l.a.r., vazduh, VBoss, Vlad000, Vlada78, vlado_pg, Walkers, wolverined4