Izrada foruma preko www.forumotion.net

Izrada foruma preko www.forumotion.net

offline
  • Pridružio: 06 Jul 2008
  • Poruke: 63
  • Gde živiš: Nis

Pozzz... Sad sam poceo da pravim forum preko ovog sajta, ali tek sam pocetnik, pa ne znam sve funkcije. Ako zna neko kako da ubacim slike i ostalo, neka mi posalje PM.

Dopuna: 28 Sep 2008 4:42

Provalio sam kako da ubacim slike, nego, jel zna neko kako da promenim slova (meni je cirilica na sajtu i pise na srpskom, tako da glupo izgleda, ako neko zna kako da stavim latinicu super bi bilo) i...jos nesto, jel se moze staviti ono Thanks u topicima (znate ono da vam se zahvale za post, sigurno razumete sta hocu da kazem). Unapred hvala!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Lel 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2008
  • Poruke: 5

Bolje je da pravis SMF, nego taj phpbb. Ako zelis, javi mi se na PM, da ti objasnim oko SMFa.

SMF ima thank-omatic sistem, nesto nalik vBu. A cini mi se da phpbb ima samo karmu, sto je slicno thenkomaticu.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2138 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 13 sakrivenih i 2027 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alternator, Bbbggg1979, blejač, blues100, Bojan198527, bojan_t, borya90, BrcakRS, bufanje, celt, cenejac111, Chainsaw, Cicumile, Cirkon, cvrle312, Czrweni, d.arsenal321, dekir, Denaya, Devil city 1989, dexteroza, doktor097, DragoslavS, drimer, DrMrPr, Dzambas, Džekson, ekipo26, EVIDENTICAR, EXIT78, france93, Frunze, Gall, goran.vvv, GveX, iceburn, Ir, jeen yuhs, Jeremiah, K a s p e r, K-1A, Kobrim, konstruktor, koom0001, Marko Marković, Masan, Medojed, Metanoja, MIg, MILO-VAN, Milometer, N.e.m.a.nj.a., Naj-Turs, nebidrag, nebkv, nelezele, novator, nuki1234, ozzy, Pavel Medved, Piicoki, pristinski korpus, Raso75, rednap, redstar011, redstar72, repac, rovac, royst33, ruma, sabros, sap, Sava89, sekretar, shone34, Soslan, spalev, Srki98, starlights, Stoilkovic, suton, svnedelja, t.e.m.p.l.a.r., Tamna_strana_Meseca, tomigun, Troja, Velički, VJ, vladom6, Vukasin1981, XBMC, Zdilar, zemljanin, zexon, zgoljo, zokizemun, Zukov, zziko