Jel zna neko...

Jel zna neko...

offline
  • Pridružio: 24 Nov 2011
  • Poruke: 1

Ma jel zna neko... hakovati Fb profil.. to je najbitnije.. Pozz.. ko zna ista neka se javi..
Hvalla



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Mislim da je o tome zabranjeno diskutovati na forumu...



24 Nov 2011 21:12 m4rk0 Zaključavanje topica Razlog: Topic krši Pravilnik sajta
Topic krši Pravilnik sajta Tacka 6 stavka D "Pravilnika mycity foruma" : 6. Zabranjeno je: D) voditi diskusije o tome kako da se na lak i brz način uhakuje tuđi sajt ili kompjuter, ili napiše destruktivan
 
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 904 korisnika na forumu :: 35 registrovanih, 6 sakrivenih i 863 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, amaterSRB, Bubi, BUDDAR70, burevesnik, Chainsaw, DLazić, Dorcolac, GeoM, jon istvan, K a s p e r, keyz, klepesina, kozhedub, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, mat, Michellefromrezistance, nelezele, Orc, panzerwaffe, partyzan, Pekman, radza1, Ran, sasa87, Simonsen23, skok, Tila Painen, troki1971, voja64, vuksa72, yrraf, zeka013, zlaya011