Zasto google.co.yu ne radi?

1

Zasto google.co.yu ne radi?

offline
  • Pridružio: 26 Jul 2005
  • Poruke: 269
  • Gde živiš: Nis

pre sam mogao da idem na ovu adresu ali vise ne.
Zna neko zasto?

Ostaje nam pogodakSmile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Nov 2003
  • Poruke: 367

Da evo meni trenutno neradi, medjutim google.com je isto imao neki pad juce, citao sam po nekim forumima, takoda je ovo neki veliki update mozda.



offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

Sad ja to htedoh da pitam. Meni nikako tj uopste ne radi, moram na google.com
Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 28 Avg 2005
  • Poruke: 183

A sta to sto je svetsko i normalno radi kad je u pitanju ova drzava? Neutral

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2006
  • Poruke: 568

Pa MC radi! Poljubac Zagrljaj

offline
  • Pridružio: 19 Avg 2006
  • Poruke: 74

Radi [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ... Pre podne nije radio, ali sada je ok.

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

google.rs nije Google-ov sajt!!! To je neki potpuno nelegalan domen, koji ce, naravno, Google preuzeti pre ili kasnije Smile

btw, a zasto uopste idete na google sajt??? pa, svi browseri podrzavaju pretragu direktno!

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

Bas tako to je obican frame-ovan google.com na srpskom Smile

Mada sumnjam da ce google da se nakani da otvori i nas zvanicni domen tj. da preuzme ovaj kako ZoNi kaze.

offline
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 5224
  • Gde živiš: Oslo

Do pre dve godine na domenu google.no bili su neki momci koji su prodavali suncane naocare. Onda je uleto Google i bukvalno im oteo domen. Cak su se i tuzili, jadnici, valjda su se nadali da ce dobiti tuzbu protiv Imperije Sad
Ja sam, navijala za sirotinju, ali dzabe. Ovi uletese i rasterese sve.

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

Izvini, zasto su oni sirotinja u ovom slucaju? Ko ih je terao da rade nesto nelegalno? Sigurno su hteli da maznu neku kintu za domen preprodajom. Takvu bagru i treba gaziti, posebno kada je u pitanju "Imperija".

(Citaj: Google je vlasnik trade mark-a Google™ stoga polaze sva prava na to ime)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2322 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 9 sakrivenih i 2229 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., AK - 230, Akiro, alternator, Andy, annon, Bane san, bbrasnjo3, Bo96, Bobrock1, bojan313, brandža84, Branke90, cifra, debeli, DeerHunter, Deki Duga Devetka, DezurniOperativni, djonsule, djuradj, Dovla 1980, Dragon Order, dzoni19, F14_Tom_Cat, g_g, Georgius, goran.vvv, goxin, gregorxix, havoc995, Helket, Ilija84, jon istvan, JOntra, Kajzer Soze, kalens021, kolateralnasteta, Konda, kunktator, Laluvr, littlebunny, maksi007, mercedesamg, Mercury, MIg, miki kv, mikidragi, Miletić Zoran, MiloradKomadic, mist-mist, Mićko, moldway, N.e.m.a.nj.a., nazgul75, nemkea71, ozzy, pein, Permaldar, Pilence, ping15, RommelBL, ruma, S-G, sap, sekretar, ShtagodShtagod, Stevan2026, Stoilkovic, Titan, tooljan, troki1971, ujke, vaci, Vanderx, varda, VBoss, vidra boy, VJ, VNVK, Zastava, Zec, zziko, 79693