|
Poslao: 17 Dec 2007 14:20
|
offline
- vasa.93

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 14828
- Gde živiš: Niš
|
Trebam da vidim koju maticnu plucu imam ali ne znam kako!!! Moze li mi neko objasniti??? Unapred hvala!!!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2007 14:24
|
offline
- Leggy

- The King
- Pridružio: 18 Dec 2003
- Poruke: 7953
- Gde živiš: Graceland
|
Da si se normalno ponasao, ne bi bio banovan prvi put.
Ajde da ponovimo:
Otvori kuceste i procitaj.
Ako to ne znas, skini Everest i on ce ti reci:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2007 14:26
|
offline
- vasa.93

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 14828
- Gde živiš: Niš
|
Ma to za banovanje razumem!!! a taj everest jel to neki program??? kako se koristi???
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2007 14:44
|
offline
- Leggy

- The King
- Pridružio: 18 Dec 2003
- Poruke: 7953
- Gde živiš: Graceland
|
Jeste, instaliraj ga, nije komplikovano, a i imas uputstvo.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2007 14:51
|
offline
- nikoola

- Legendarni građanin
- Pridružio: 12 Jan 2004
- Poruke: 9661
- Gde živiš: Čačak
|
Imas li 'knjizicu' od ploce? Takodje i na njoj ti pise.
I ovaj everest moze da ti ocita.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Dec 2007 15:02
|
offline
- vasa.93

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 14828
- Gde živiš: Niš
|
Skinuo sam program i video koju plocu imam!!! Hvala vam puno na pomoci!!!
Dopuna: 17 Dec 2007 15:02
Nemam knjizicu!!!
|
|
|
|
|
|