temperatura procesora

temperatura procesora

offline
  • Pridružio: 08 Okt 2008
  • Poruke: 78

da li su ovo normalne temperature:
procesor je AMD ATHLON 64,SEMPRON 2600 radi na 1600 mhz,maticna je K8N4-E SE.

A inace zadnja vrednost temperatura se krece i do 75 stepeni,to pitam jer mi se komp povremeno ugasi!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

AMD ATHLON 64 i SEMPRON 2600 su dva razlicita procesora...
temperature su ok mozda je malooo povisena temperatura procesora mozes proveriti u kakvom je stanju kuler na procesoru i eventualno ocistiti prasinu ako je ima....



offline
  • Pridružio: 08 Okt 2008
  • Poruke: 78

mozda sam ja lose formulisao,probacu da ocistim prasinu

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1185 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 9 sakrivenih i 1113 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, 6footboy, AleksSE, Apok, Baždaranac, Bbbggg1979, bestguarder, black venom, Bo96, bobor, bukefal, cuvarkuca, deLacy, Djota1, Draganeli, Duce, Džekson, eagle.rs, Foxdie, gajasvi, Giskard, Glavonja049, hellenic, Imperator_Aleksandr_lll, Ivoo, jalos, Jeremija98, kasikaz, kib, kihot, Konda, kybonacci, Laluvr, ljuba.b, LjubisaR, Lotus, Marko Marković, maxim_von_burdengate, Metanoja, milenko crazy north, Milenko_M, Milos ZA, mixkax, mkukoleca, momcilob55, nenad81, nisamBot, nnovakis, nuke92, Orc, Paklenica, PO1974, rodoljub, royst33, Sioux7674, stalja, stegonosa, Tanjagre, tomigun, vaci, Velibor Radoja, Vzor50, xAlex2