Dijabetes kod pasa

Dijabetes kod pasa

offline
  • Jovana
  • Pridružio: 18 Sep 2013
  • Poruke: 54
  • Gde živiš: Beograd

Zdravo!
Imam psa, Maša, rase pekinezer, koja je upravo napunila 14 godina. Pre nekog vremena joj je dijagnostikovan dijabetes i, naravno, ja to doživljavam kao nešto extra strašno i već sam potpuno istraumirana po tom pitanju. Da li je neko imao slično iskustvo i kako se sad ponašati???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3463 korisnika na forumu :: 113 registrovanih, 8 sakrivenih i 3342 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alternator, Arhiv, bankulen, Battlehammer, Ben Roj, Bickoooo, bigfoot, bojanM84, BOOM COMPANY, Borkanović, boro975, boromir, Brada64, brufen, BSD, bufanje, cavatina, celik, cenejac111, cinoeye, Cirkon, Citalac, coaaco, cuvarkuca, cvrle312, dane007, Dare, dejankm, Df410, Djokislav, djonsule, drale12, Dzambas, Džekson, eagle.rs, Electron, feanor, Georgius, Glavonja049, Goksi95, Goran 0000, goran.vvv, Gosha101980, Grebostrek, Hans Gajger, HawX, ikson, ILGromovnik, Istman, Jager715510, jalos, Jeremiah, Jester, JOntra, Jovan.D, kapela, Kruger, kybonacci, lanishtefm, Leonov, louderik, Marko Marković, MB120mm, Medojed, mercedesamg, Milanče222, Milun24, momcilob55, Mrav Obrad, nelezele, nenad81, nikolapetkovic, nixos, Nole, nuke92, OldKresoje, Orc, Oscar, padamacki, pisac12, Podljub, procesor, Ray1973, RD84, Robin, sarma, sekretar, SirOliver, Siti2, sonico, sova72, Srki98, stefan95, stegonosa, stibium51, toni061, Troja, UncleSAM, vespa nikola, Vlada78, Volfero, vpetrovic, vranjanac29, Wehicle, wolverined4, YFSS33, zajcev1, Zec, zgoljo, Zorge, Zvonkozvonko, 79693