Najružniji pas na svetu

1

Najružniji pas na svetu

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 219

SANTA BARBARA - Vlasnici pasa obično tvrde da je upravo njihov ljubimac najlepši i najpametniji. Semove gazde možda bi mogle da kažu koju reč u prilog njegovoj pameti, ali svakako ne mogu da se pohvale lepotom svog ljubimca.

Petnaestogodišnji Sem je, naime, već treću godinu zaredom proglašen najružnijim psom na svetu, na sajmu Sonoma-Marin u Santa Barbari. Vlasnica Suzi Lokhid tvrdi da je nastup na paradi povodom Dana nezavisnosti poslednje Semovo pojavljivanje u javnosti.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Dec 2004
  • Poruke: 1045
  • Gde živiš: Musée du Louvre

Joj!!
Uplasila sam se, stvarno je ruzan!!!!



offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

sta je to cudo??? Shocked

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2004
  • Poruke: 732
  • Gde živiš: Altina, Zemun

Shocked Shocked Shocked nisam u životu video ružnije kuče.

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2972
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Jel to pas? Very Happy
Mutant? Razz
Ruzan je k'o pacov!

offline
  • Strog  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Bojan Kopanja
  • Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 2597
  • Gde živiš: Stara Pazova

Jbt jel' to pas ili gremlin Smile?!

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

yoo yoo yoo!!!

Da sam ga video uživo, sanjao bih ružno...

offline
  • Pridružio: 01 Mar 2005
  • Poruke: 549
  • Gde živiš: Apatin

fuj
stvarno je neki pacov!

offline
  • MiB  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Feb 2005
  • Poruke: 2547
  • Gde živiš: Nis, Srbija

Liiiiiiiiiii baki!!!!!!!!!!!

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2005
  • Poruke: 290

Ha, to me podseti na film "groblje kućnih ljubimaca".
Kao da je odande izašao. Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1196 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 13 sakrivenih i 1100 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AK - 230, AleksandarV, Andrija357, BaneM75, bigbear, bigvlada, bojan313, bojank, bojcistv, boromir, BraneS, Bubimir, Cavendish, Clouseau, d29, DaliborVukadinovic, darionis, DeerHunter, Deki Duga Devetka, desmeki, djuradj, dzoni19, Electron, ElGenius, elviper2, EXIT78, Grebostrek, igorkozar83, igorpet, Jester, JOntra, Kajzer Soze, kalens021, kikisp, kolle.the.kid, Krusarac, kybonacci, loon123, LostInSpaceandTime, Markan90, mat, mean_machine, miki kv, mladen.zovko, monomah, Mr. Majevica, mrm, nebkv, neko_drugi, nenad81, NorthWind, Oscar, pajkan, Pekman, Peruta, picknick, ping15, PlayerOne, Polemarchoi, raf87, Ray1973, Robin, rovac, royst33, samsung, Simonsen23, Simulink11000, Sky diver 29, Smiljkovich, stagezin, taomaster, TheDictator, theNedjeljko, Tvrtko I, ujke, VNVK, XBMC, zeka013, zokizemun, Zrcalo, zrno, zubri, 787