nesto "slicno" ili pak isto...?

nesto "slicno" ili pak isto...?

offline
  • Pridružio: 15 Okt 2005
  • Poruke: 1235
  • Gde živiš: Shta je bilo?!

voleo bih da saznam nesto vise o ugradnji interneta u automobil...znam da zvuci cudno ali...Bebee Dol
video sa to jednom prilikom na diskaeriju...baja ima satelit i lap top (satelit malih dimenzija) i moze sve normalno da radi..po kom sistemu to sve funkcionise? jel to preko gprs-a ili preko provajdera nekog...kako?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • igor86  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Pridružio: 24 Maj 2006
  • Poruke: 1633

Nije čudno, ali je skupo!



offline
  • Pridružio: 20 Okt 2005
  • Poruke: 137

ma nije skupo treba ti ss2 usb verzija i mala antena sve ne kosta vise od 200 eura

offline
  • igor86  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Pridružio: 24 Maj 2006
  • Poruke: 1633

Tu mora da uspostavi obostranu komunikaciju sa satelitom što ss2 ne može (gdje je upload). I sad prema tome vidi kolika je cijena opreme. Jedina je opcija da GPRS koristi za upload.

offline
  • Pridružio: 20 Okt 2005
  • Poruke: 137

evo procitaj ovde mozda nadjes to sto te interesuje.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 856 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 9 sakrivenih i 773 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, Apok, bankulen, blatruc82, BlekMen, bojank, Borkanović, boromir, borya90, braca57, branko7, C-Gun, Colt D, dankisha, darionis, Deki Duga Devetka, Demi87, dragoljub11987, drimer, dule10savic, Electron, Fructo, goran.vvv, goxin, J - 6, jarovitt, JK, jodzula, JOntra, Jozo74, K-1A, Kobrim, Kontrausluga, kunktator, kuntakinte, laurusri, Linda, LjubisaR, M74AB3, Macalone, Marko Marković, milanpb, milenko crazy north, Miler88, milos97, mrmjtvc, Nemanja.M, nemkea71, nerislav2025, nobutado, Nomica, Novakomp, nuke92, OKT, Paklenica, Pohovani_00, sap, sasovsky, Sir Budimir, Siti2, sombrero, stefanmpurtic, stokssone, tubular, Tvrtko I, uruk, vathra, Vilhelmus, voja64, yufighter, Zastava, zeka013, Zmaj Tolak, Zoran1959