land rovewr freelander delovi,limarija,stakla...

land rovewr freelander delovi,limarija,stakla...

offline
  • desak 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 6

Da li mi moze neko reci,ima li spasa napukloj sofersajbni,zaokruzivanje sestarom,lepak ili nesto sl... Bebee Dol



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Ako je naprslina u vidu cveta, i nije veca od 3cm u precniku, onda moze varenje. Ako je naprslina krenula da se siri u vidu linija, onda tesko da bilo sta moze da pomogne. Najverovatnije ce da prsne skroz u toku zime, narocito ako kola drzis u garazi, pa onda od jednom izadjes napolje na hladno.

Veruj mi, imam iskustva sa ovim. Ja sam do sada menjao 6 sofersajbni. Hoce me Mr. Green



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 926 korisnika na forumu :: 30 registrovanih, 4 sakrivenih i 892 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, bojanstros9, Chainsaw, Clouseau, dane007, dekan.m, Dimitrise93, Draganeli, Duce, Electron, Istman, jon istvan, maCvele, Marko Marković, mikrimaus, Milometer, Mirage 2000N, Mićko, Sićko, slono, StalniPromatrač, tomigun, Tribal, Vozd0714, Zimbabwe, Zoran1959, zvomar, zziko