Nesto slicno sim sim cityju

Nesto slicno sim sim cityju

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2007
  • Poruke: 25

naslov kaze sve



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Sep 2007
  • Poruke: 67

Sta nesto slicno sim sitiju? Hoces igru neku slucnu toj ili?



offline
  • Pridružio: 03 Nov 2007
  • Poruke: 25

XtraBoy ::Sta nesto slicno sim sitiju? Hoces igru neku slucnu toj ili?
Da hocu neku sa neta (free)..Slicnu sim sitiju u tom fazonu.

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Ne verujem da postoji neka igra slicna Sim City-u a da je free.

Jedina igra koje mogu da se setim i da je dosta slicna Sim City-u je City Life.

offline
  • Pridružio: 19 Apr 2008
  • Poruke: 15

Odlicna tema i mene je ovo interesovalo!!!Ako neko zna neka javi!!grafika moze biti solidna!!

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2008
  • Poruke: 46

Pa ako te zanima nesto u tom fazonu je emergency 3.Mada nije ni blizu sim city-ju ali jeste zanimljivo

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4932 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 2 sakrivenih i 4887 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Avalon015, bakovaca, Bojan198527, BUDDAR70, Coficab, Comyymoc, darkojovxp, Deki Duga Devetka, djonsule, Doc, Dovla, drimer, DS01, GveX, KizJ, Komentator, kutija11, larix, LeGrandCharles, MILO-VAN, minke, Mirage 2000N, morava_01, nebidrag, Nele79, Opeshek, pein, Pekman, Prečanin30, Remain, royst33, ruma, Slingshot, stingD, vukovi, x011, XBMC, zemljanin, zlaya011