DVD disk

DVD disk

offline
  • Pridružio: 10 Apr 2008
  • Poruke: 313

Pre par godina sam počeo da režem dotični disk,vremenom dodavao fajlove snimaka dece kamerom i bilo je narezano nešto preko 2 GB.Sinoć pokrenem disk i otvori se sadržaj,uz pomoću programa CDBurnerXP narežem još oko 1 GB video sadržaja,režem sa opcijom da mi ostane otvoren disk i kada završim i pokrenem disk,samo se vide novi narezani fajlovi a oni h starih uopšte nema?Što je čudno,kada idem na properties,pokazuje da ima više od tri GB,a vidi samo jedan GB koji sam narezao.Inače,disk sam čuvao u fioci gde nema ni sunca,ni vlage,znači,normalni uslovi.Molim za pomoć!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Preuzmi i instaliraj program ISOBuster i videćeš sve sesije na disku.
Prebaci ih sve na hard disk i nareži na novi DVD.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 10 Apr 2008
  • Poruke: 313

@SlobaBgd ,hvala na pomoći,rešen problem!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 975 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 14 sakrivenih i 885 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AirSremac, bavar357, bojank, boxbole, BOXRR, Bubimir, bukefal, Carl Gustaf, Cirkon, Citalac, crazydkure, Cvijo_ue, DaliborVukadinovic, darkkran, deLacy, Despot1, Dimitrise93, Draganeli, Džekson, Gitzherai, Hans Gajger, HrcAk47, hyla, ILGromovnik, ivran064, Jager715510, Jester, JOntra, kinderpingvin, lacko, Lester Freamon, Leteća Krofna, LostInSpaceandTime, M74AB3, Malahit, Marko Marković, marko.petrović92, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Milan Miscevic, Milos ZA, Mićko, mm1811, museum, nekdo, nevjerna beba, Nikoletina Bursac, NislijaBre, Novakomp, OKT, Oscar, ozzy, pajkan, pein, Pilence, procesor, Profica, Pururin, Qwertyuio, Risbo_Boris, S-G, Sevetar, stegonosa, stokssone, suton, taomaster, tomo2, Tvrtko I, vathra, VJ, Vlada78, Vrač, vrgudinac, zokizemun, 787