DVD rezac

DVD rezac

offline
  • Pridružio: 27 Jun 2004
  • Poruke: 1268
  • Gde živiš: Subotica

Kupio bi DVD rezac Pioneer 108 (ponuda za 6500 din). Svi kazu da je dobar....Cenim vasa misljenja. Dakle?
Inace koristio bi ga i kao citac....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Imam Pioneer 107 i zadovoljan sam kako reze, a i citanjem (muci se jedino sa princo diskovima koji su generalno krs...) Verbati, TDK, i originale cita bez problema...

Pioneer je najbolji, odmah posle plextora (koji je preskup za moj ukus Smile )



offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Djole ti je sve rekao Wink

offline
  • Pridružio: 27 Jun 2004
  • Poruke: 1268
  • Gde živiš: Subotica

Thank You!!!
Odlucio sam onda...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 867 korisnika na forumu :: 20 registrovanih, 4 sakrivenih i 843 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Automaticar, brundo65, Cicumile, Desmond, Dinarid, DonRumataEstorski, drimer, GrammaticalAnalysis, havoc995, Ivan Gajic, KizJ, kybonacci, Lap720, mainstream, Marko Marković, mačković, nikonema, Spreewerk, Vlado82, Zastava