DVD+R ILI DVD-R?

DVD+R ILI DVD-R?

offline
  • Pridružio: 28 Avg 2005
  • Poruke: 183

Sta vise preferirate i sta je bolje?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Jun 2004
  • Poruke: 732
  • Gde živiš: Altina, Zemun

DVD+R. Ujedno je i bolji.

Pročitaj [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Pazi, ako imas rezac koji reze/cita sve te formate, onda je relativno nebitno, dok god si siguran da ono sto si narezao, mozes jednom i da procitas. Ja takodje koristim +r, ali ako mi ruku dopadne -r, ne bunim se...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 806 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 6 sakrivenih i 723 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alke12, ArmFPGA, Arsenije, Asteker, bankulen, bb929, blatruc82, Boris90, BOXRR, braca57, CHARLIE JA., Civa, crazydkure, dankisha, Dannyboy, Dimitrije Paunovic, Djokislav, Djota1, DonRumataEstorski, Draganeli, DragoslavS, Dzambas, Džekson, Electron, Feller, Gitzherai, Hans Gajger, ivan979, Jager715510, Jeremiah, Konda, Kvazar, Lep1na, luka1978, Marko Marković, Mcdado, mercedesamg, Metanoja, milenko crazy north, Miler88, mm1811, monomah, Mrav Obrad, museum, nemkea71, nuke92, OKT, Orc, Paklenica, Panter, Papadubi, Petarvu, Promising0, Pururin, repac, ruma, Seeker, Semberija, Singidunumac, Smiljkovich, Spreewerk, starlights, Stojan Mrsavi, tomo2, Toper, Trimi68, vathra, Velibor Radoja, veljkovicdani, vidra1, vladao75, Zec, zemljanin, Zoca, Zoran1959, zvomar