Hard disk radi samo sa 61 posto

Hard disk radi samo sa 61 posto

offline
  • Pridružio: 13 Feb 2012
  • Poruke: 364

Zanima me ako moze neko da mi kaze zasto mi hard disk radi samo sa 61 posto da li moze nesto da se dogodi racunaru zbog toga i da li mozda treba da radi 100 posto.PooZZ



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Gde si to video da radi samo 61%?



offline
  • Pridružio: 13 Feb 2012
  • Poruke: 364

Preko gadgest

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Moze biti samo popunjen/slobodan 61%, a nikako da radi...

offline
  • Pridružio: 13 Feb 2012
  • Poruke: 364

Znaci to je hvala.

offline
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 2104

Marko Markovic 2 ::Zanima me ako moze neko da mi kaze zasto mi hard disk radi samo sa 61 posto da li moze nesto da se dogodi racunaru zbog toga i da li mozda treba da radi 100 posto.PooZZ

Tebi je samo iskorišćenost 61%.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 799 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 8 sakrivenih i 733 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Apis Dr, b_z_b, blatruc82, BrcakRS, brufen, Bubimir, Chainsaw, CrveniSolaris, Dado78, darionis, darkkran, Darth Malak, dejan1972, Despot Đurađ, djuradj, dozorni, Drugsparrow, Duce, elenemste, Feller, flavius89, Gogi_avio, Great White, GveX, HrcAk47, jalos, Jeremiah, Kajzer Soze, koneks, luka35, M74AB3, marko.markovic, mdp92, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Mićko, nesa1962, nobutado, OKT, Papadubi, Petar25, raptorsi, raso76, redakzver, RJ, S-G, saputnik plavetnila, sistem22, skok, SpaDej, Teodorasim, tm, tuf, Velizar Laro, Vlada1389, Wehicle, XBMC, Zoca