Problem sa Memorijom

Problem sa Memorijom

offline
  • bios  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 21 Sep 2008
  • Poruke: 16
  • Gde živiš: /dev/random

Pozdrav ljudi, treba mi pomoc izlgeda da je nesto vrisnulo ili sam ja vrisnuo... dakle da pocnemo..

Problem je u tome sto sam ja imao pre 512 mb rama DDR1 -
i otisao sam da kupim josh jedan kingston od 512 mb rama, i kad stavim obadva prijavljuje mi gresku kao zvuk da nisam dobro stavio ono "peeeeeeeeeeeeee" a kad stavim samo 1 radi normalno jel zna neko mozda u cemu je problem bio bih vam mnogo zahvalan.

a ovo mije motherboard
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 24 Sep 2008 15:06

Resio sam problem mozete da zatvorite topic Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Spy
  • Pridružio: 21 Jul 2007
  • Poruke: 9424
  • Gde živiš: Kako kad

@bios

Necemo zatvarati topik, zasto Smile, mozda neko bude imao slicnih problema, pa da ne otvara novi. Samo bi bilo dobro da kazes sta si uradio, cisto da bi i drugi, koji imaju slican problem kao sto rekoh, imali neke reference.



offline
  • bios  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 21 Sep 2008
  • Poruke: 16
  • Gde živiš: /dev/random

@simke, verovali ili ne problem je bio Prasina... sto se nahvatala po unutrasnjosti pc-a (hardwaru) i kad sam ocistio i stavio ponovo, radi ko bombona.. ziva istina Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 898 korisnika na forumu :: 117 registrovanih, 9 sakrivenih i 772 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, acatomic, ALEXV, amonsrb, Andrija357, Apok, baltazar01, bankulen, BB, Bo96, Bojan198527, bojan_t, bojcistv, Bombarder, boxbole, bunker, Bvp, Citalac, Coficab, Dare, Darko Jovanovic, Darth Malak, deks, Demi87, DENIRO, Despot1, dexteroza, dj.ape, doktor097, dolinalima, dusanobr, Dzambas, Electron, EVIDENTICAR, Feller, Flanker-G, g_g, Gall, Gargantua, Georgius, glados, Hans Gajger, havoc995, HawX, iceburn, Ikica977, ILGromovnik, istokzapad, jackreacher011011, Jeremiah, Josip77, Kalem, kuntakinte, Lap720, Leteća Krofna, Mali Rambo, Marko Marković, markolopin, MarkoW, Medojed, MegaVLAdaR, mercedesamg, mig21, Miki281, momcilob55, nebkv, nikolapetkovic, Nobunaga, Nole, nuke92, OgnjenMitric, operniki, ozzy, panonski mornar, pedja.st, Petar25, pfc74, picknick, PO1974, pobeda, precan, Prečanin30, proka89, radovanstojkov023, raptorsi, Ray1973, Robin, S94, Samo gledam, sekretar, shone34, Sirius, Siti2, Smiljkovich, SOVO515, stegonosa, stibium51, TangoSix, tomigun, tomo2, travisrise, Troja, Tumansky, Tvrtko I, Ugljesa99, uruk, vidra boy, VJ, Vlada78, vladom6, Vojkan Petrovic, Weah88, x011, XBMC, zombicar153, 79693