SD memory card

SD memory card

offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

Naime,koristim sd mcard od 1GB za digitalac i sve je dobro islo dok odjednom(juce) kartica nije "poludjela",kada snimam najvise mogu 8sek i onda se slika zamrzne a sek idu a kada slikam nema slika na kartici.Ja izbrisem sve slike sa kartice i ponovo slikam kada na karticu se sve slike(koje sam prije izbrisao) ponovo vrate i probao sam da formatiram karticu i uspjesno obavi formatiranje kada opet isti problem(iste slike na kart. i opet nece snimanje i slikanje) a kada stavim na internal memory sve radi odlicno.Da li je moguce da mi je kartica totalno vrisnula?Ima li sanse da se to nekako regulise?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1590 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 8 sakrivenih i 1507 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aca018, b_z_b, bobomicek, bojank, Bubimir, BWG, C-Gun, Chainsaw, comi_pfc, cuvarkuca, Djole3621, djuradj, DonRumataEstorski, Gogi_avio, goran.vvv, Hardenberg, havoc995, HawX, Ikica977, ISOF, JOntra, Kajzer Soze, kaput21, kNikS, Kobrim, Koca Popovic, kozhedub, Krin, kulus, kunktator, Leonov, Lucky 6, ludvig 78, mile79, Milometer, Mićko, Mldo, Mrav Obrad, MrNo, nelezele, nenaddz, nikolabb, nikolapetkovic, nuke92, pacika, Piani Jazzer, probisic, Pv123, rakivan, Ray1973, read-only, repac, sajorg, sap, ShtagodShtagod, skok, Smiljkovich, Srky Boy, tanakadzo, Tihi86, Tila Painen, Tribal, Vlada1389, Vlada78, Vrač, vrgudinac, wolverined4, xAlex2, yip314, YugoSlav, Zec, Zoca, Zorge, Zukov