Spašavanje podataka sa CD-a?

Spašavanje podataka sa CD-a?

offline
  • nbuda 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 20 Jan 2005
  • Poruke: 791
  • Gde živiš: Kovin

Problem je sledeći:
CD na kome sam imao oko 100Mb muzike ubacio sam u rezač s namerom da popunim muzikom do kraja disk (sve je mp3).
Verovatno sam pogrešio prilikom odabira opcija u neru (continue multisesion i sl.) pa se se desilo sledeće:
poslednje što sam narezao je na disku, ali onih 100Mb koji su već bili narezani ne postoje!
Pretpostavljam kako postoje na disku, ali ih jednostavno CD-RW jedinica ne "poznaje".
Da li postoji način da nekako dođem do te muzike?
Usput i da pitam na koji način je moguće spasiti podatke sa oštećenih diskova (nekim programom?).



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Ja sam par puta koristio CD-R Diagnostic i radio mi je posao.



offline
  • nbuda 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 20 Jan 2005
  • Poruke: 791
  • Gde živiš: Kovin

CD-R diagnostic je o.k.
Dobar je i program CDroller (www.cdroller.com).
Problem je samo sto u trial verzijama ne postoji mogucnost snimanja (spasavanja) podataka sa CD-a, vec samo pretraga.

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2004
  • Poruke: 1704
  • Gde živiš: U svom mestu

BadCopy v3.76

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

A da pogledate ovu temu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ?

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

nbuda ::CD-R diagnostic je o.k.


Ja sa mojim sve uspevam da sacuvam.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4259 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 6 sakrivenih i 4191 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ailton, Apok, Asparagus, Asteker, Banovo Brdo, bojan_t, Bokiboks, Cicumile, Cirkon, Clouseau, debeli, dejan.7951, deks, djuradj, dule10savic, dushan, Dusko_Dugousko, Džekson, eagle.rs, g_g, Hans Gajger, hellenic, Jager715510, jalos, K-1A, kaisarevic1, Kajzer Soze, Kalem, kolle.the.kid, ludvig 78, MarijaC84, Marko88, mat, Mcdado, mean_machine, mercedesamg, milanstankovic087, miljannis, mist-mist, mitja2512, moldway, nebkv, nelezele, Niki2024, nikoli_ca, OgnjenMitric, OKT, Pilence, PO1974, Promising0, Pururin, Radoslava, radoznao, royst33, sasovsky, shlauf, Smiljkovich, sspp, tritonus, vathra, Wehicle, YugoSlav