Usb stick ne radi

Usb stick ne radi

offline
  • Milan
  • Pridružio: 11 Apr 2012
  • Poruke: 465

ovako imam usb od 4 gb ne znam koji je dobio sam ga uz mts karticu pa u onom paketu sa karticom.E sad problem je sledeci kad stavim usb u komp on onako pocne da sija (treperi) i nista se ne dogadja onda se posle izvesnog vremena pojavi u my computer "removable disk" kad ocu tu da udjem sve zivo se zakoci i tako stoji pola sata i nista se ne dogadja.probao sam na 3 kompa jos ista stvar probao sam i u safe modu sa "HP USB Disk Storage Format Tool" da formatiram izbaci ovo (posle pola sata dok ga ne prepozna) [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Pomagajte !!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 6656 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 2 sakrivenih i 6592 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, aleph_one, blankspace, blatruc82, boxbole, cenejac111, Cirkon, darionis, Darth Malak, Dekanovic, djonsule, Doc, Dorcolac, Dovla 1980, Dragacevac, dukajov, ElGenius, esx66, Georgius, goran.vvv, Grebostrek, gzoki, iceburn, igorpet, Imperator_Aleksandr_lll, Jablan, jodzula, Još malo pa deda, kibihrchak, KizJ, Kobrim, kolle.the.kid, laurusri, lord sir giga, Marky, Miki 24pbr, milenko crazy north, MiroslavD, mkukoleca, momcilob55, mrvica78, Nikolajevic, Nole, nuke92, OKT, ozzy, Radoslava, Recce, S-G, S-lash, skok, stokssone, tm, Username1000, vathra, Velizar Laro, vidra1, VJ, Vladimir O., vukajlo71, vuksa72, zivojin32