problem kod boot-a

problem kod boot-a

offline
  • Huskar
  • Pridružio: 31 Maj 2008
  • Poruke: 885

Drugar ima problem.
Kako u naslovu pise ima problem sa hard diskom, evo i kraci opis problema.
Sistem je dignut sa dva hard diska, nakon nekog vremena iskljuci je jedan i prebacio na drugi komp, dok je drugi ( na kome se nalazi sistem ) ostao ukljucen. Nakon ponovnog ukljucivanja racunara bez onog drugog, javlja mu gresku i one opcije, safe mode... start windows normaly. Na bilo sta od ponudjenog kad ide samo se restartuje i ponovo sve ispocetka. Kasnije kad je vratio hard disk normalno se pokrenuo. Da li neko zna u cemu je ovde problem?

Hvala unapred.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1087 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 4 sakrivenih i 1012 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, aleph_one, ArmFPGA, b_z_b, bakovaca, blatruc82, Bodin86, bokicacar, brandža84, Bubimir, Cicumile, Cirkon, Citalac, comi_pfc, cuculo, darkojovxp, debeli, Djokislav, Dovla 1980, Draganeli, dukajov, Dukelander, ElGenius, esko_hz, france93, goranvas, Goxy1, Jose, Još malo pa deda, Koser, Krin, kunktator, Lance Guest, laurusri, LjubisaR, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, ludiagresivan, Marky, nekdo, Nemanja Opalić, neutrino, Nikolajevic, Paklenica, Pavel Medved, pein, Peruta, Pilence, PMsnow, proka89, Radio operater, Remain, Ripanjac, sap, Sharpshooter, sistem22, SpaDej, sspp, stefan95, stokssone, taomaster, TheDictator, tm, Tvrtko I, vathra, Vozd0714, Wehicle, XBMC, Zrcalo, Žrnov, 79693