Generals - Zere Hour LAN

Generals - Zere Hour LAN

offline
  • Pridružio: 23 Feb 2008
  • Poruke: 610

Hocu da igram sa prijeteljem medjutim imamo problem...

Instalirali smo Hamachi, napravili server i sve sto je potrebno...
Kada udjemo u generals te krenemo igrati nakon 1 minute eksplodira sve... Zbog cega se ovo desava??



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

Piratske verzije igre Smile ili imate isti key unesen, ne mogu tacno da se sjetim ali mislim da je ovo drugo.



offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Yeap...

Pretposlednji post - [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dupla tema... Odgovoreno je... Lock.

07 Avg 2009 18:22 Default Zaključavanje topica Razlog: Odgovoreno je, dalja diskusija nema svrhu  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 10122 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 2 sakrivenih i 10080 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksa 3215, brundo65, bunker, Cirkon, Djole3621, dule10savic, Duschi, Electron, esko_hz, EXIT78, gaga23, goran.vvv, Great White, Hans Gajger, ILGromovnik, kaput21, Laluvr, leptirleptir, m0nstrum_, Marko Marković, mercedesamg, Metanoja, mladen.zovko, Mrav Obrad, novator, Pavel Medved, pein, procesor, sap, sevenino, smuk, Steeeefan, Tandrkalo, uruk, Vanderx, vaso1, veljko82, VJ, vlada035, zlaya011