pametne kuce - princip rada

pametne kuce - princip rada

offline
  • Pridružio: 27 Jun 2009
  • Poruke: 525
  • Gde živiš: Prijepolje-Srbija

kod ovih pametnih (automatizovanih kuca) kako se kontrolisu uredjaju?
ok, na bojler se postavi relej koji ga ukljucuje i iskljucuje! al kako na primer sa mikrotalasnom? jel se u nju ugradjuje neki upravljacki modul kome se pristupa i preko njega zadaje vreme i start ili kako?
isto tako jel si uredjaji moraju da prodju neku ugradnju tih upravljackih sistema ili??? jer ako mora da se u njih nesto ugradjuje oni verovatno gube garanciju?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1110 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 7 sakrivenih i 1014 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, Apok, aramis s, ArchaBasha, BaneM75, Belac91, bunker, Chainsaw, Cicumile, Coabelgrade, Crazzer, DaliborVukadinovic, darkojbn, dejan1972, djile1, djonsule, dnevnasoba, Dogma21, DonRumataEstorski, dskrlec33, dulleo, Duschi, esko_hz, Gall, Georgius, glada, Helket, iceburn, jalos, Joint Chief, JOntra, Kajzer Soze, kib, kibihrchak, kikisp, Kozara1, Kozi-RS, kunktator, kybonacci, luka35, lukac, m0nstrum_, mainstream, Man1ac021, Medojed, Mickey12345, Mihajlo, Miki01, Milan Miscevic, Miler88, MiloradKomadic, mkukoleca, moldway, morava_01, nixos, nuke92, oldtimer, Pavel Medved, pein, Piani Jazzer, Pilence, ping15, pobeda, Prle90, probisic, promajauglavi, samo_citam, sap, sasics, Savantije, scimitar19, sekretar, Shinobi, Sin Boskic, Slingshot, Srki98, ssekir75, stalja, StalniPromatrač, Tanjagre, TheDictator, theNedjeljko, Tvrtko I, vazduh, vidra boy, VOŽD, Vrač, wulfy, zlaya011