Net Shop Marketing

Net Shop Marketing

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2006
  • Poruke: 2

auto-stil.com



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • PHP developer
  • Pridružio: 22 Mar 2006
  • Poruke: 3760
  • Gde živiš: 127.0.0.1

Nemoj pogresno da me shvatis, ali ovo bi trebalo da komentarisemo?!?

Da se ostali ne bi presli kao i ja, pa kliknuli na link:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1" />
<title>Net Shop Market</title>
</head>

<body>
<p> </p>
<p> </p>
<p> </p>
<p> </p>
<p> </p>
<p> </p>
<p> </p>
<table width="700" border="0" align="center" cellpadding="0" cellspacing="0">
  <tr>
    <td align="center"><img src="images/logo.jpg" width="633" height="54" /></td>
  </tr>
</table>
</body>
</html>


je kompletan kod prve (i jedine stranice). Nema ni D od Dizajna Smile

Ispravite me ako gresim, jel ovo uopste dozvoljeno?

Dopuna: 22 Nov 2006 23:26

btw This page is not Valid XHTML 1.0 Transitional!

Treba biti genije pa u ovakvom "sajtu" ne ispostovati standarde...



offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Sad sam pogledao i video da nema ništa sem te stranice.

@bood009
Obavesti nas u ovoj temi kad sajt bude gotov, pa da damo komentar

@ostali
Nema potrebe da ovo komentarište, Rastafarii je sve rekao, sačekajmo da sajt bude gotov.

offline
  • Pridružio: 06 Apr 2005
  • Poruke: 403
  • Gde živiš: Beograd

Stavi atribut alt u img tag da bude XHTML validan.

offline
  • Pridružio: 01 Maj 2003
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: Kragujevac

e i ja se zeznuo... uvek prvo otvaram link pa onda nastavim da citam komentare.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2651 korisnika na forumu :: 106 registrovanih, 5 sakrivenih i 2540 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 9k38, AC-DC, acatomic, Alen1987, ALEXV, AMX72, bambulic, BlekMen, Borski1977, branko87, C-Gun, cenejac111, Cirkon, coaaco, cole77, Comyymoc, crnogorac, cuvarkuca, Deki Duga Devetka, Despot1, DM1994, Dorcolac, Dragon Order, dule10savic, dulleo, Dzoni70, Džekson, Electron, EXIT78, famoso, Georgius, glados, Goksi95, goxin, Gradjanin, Great White, Hans Gajger, HawX, iceburn, ivan1973, ivan_8282, Ivoo, Jeremiah, JK, K a s p e r, kolateralnasteta, kybonacci, larix, Limeni91, LostInSpaceandTime, luka35, M74AB3, Mamadu, markolopin, Maruti, mačković, Medojed, mgolub, MiljanXD, MILO-VAN, miso2709, monomah, Mrav Obrad, mrm, narandzasti, nebkv, nenad81, Nepopravljivi, nixos, ozzy, pein, Permaldar, Piani Jazzer, Piicoki, pobeda, porticco, Reddot, redstar72, Resnica, rovac, ruma, S94, saputnik plavetnila, sekretar, skvara, Sky diver 29, Smd, sovanova95, srđan, starlights, stegonosa, theNedjeljko, tomigun, Tumansky, Ugljesa99, Vlad000, Vlada78, vladetije, Vojin, Vrač, vuksa72, wolverined4, xAlex2, Xland, YugoSlav