Mozilla FireFox 1.7.5 problem

1

Mozilla FireFox 1.7.5 problem

offline
  • Piksi  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 2435

Iskreno...skidao sam za FireFox sve sto se skinuti moglo...i nesto od toga mu nije prijalo pa je poceo da brlja:
evo ga screenshot - \/
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Skidao sam Extenzions i ... jos mnogo toga...
Pokusao sam sa reinstalacijom FF-a.Obrisem ja FireFox ali kada ga ponovo instaliram sve je isto...on to verovatno negde pamti iako ja izbrisem...
Ja ukucam [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ali on sam doda .ar
Kako mogu resiti ovaj problem ??



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 816

u FF Tools>Options>Languages
moguce da ti je tu problem
ili
obrisi FF i C:\Documents and Settnigs\[user name]\Application
Data\Mozilla\FireFox
pa probaj ponovo sa reinstalacijom



offline
  • Piksi  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 2435

Pre FireFox-a sam imao Operu...i problem sam resio tako sto sam isao na :
File>Import - izabrao sam Operu i kliknuo next...i onda je sve proradilo...
...cudno ali radi....
Ipak...hvala na trudu Kerber !!!
p0z

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2003
  • Poruke: 4205
  • Gde živiš: U zlatnom kavezu

Necu da skrecem temu, ali i ja sam imao instaliranu operu i kad sam je obrisao ona je i dalje ostala na spisku za default browser. U start menu properties u.... sta da radim?

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

@Brksi ;@Piksi_kg
Jesi li prilikom uninstalla vasih browsera izbrisali i njihove tragove u registry ? Ako niste, uradite to.

offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Ne znam zbog cega je font ovakav ali preusmeravanje na Argentinski google je verovatno zbog toga sto ti je ukljucen proxy i to Argentinski. Moguce da i font brljavi zbog toga ako ti FF ne podrzava njihova slova...

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Cak iako je Argentina, codepage je standardan (manje/vise) pa bi slova morala da se prikazu. Ovakve greske prikazuju aplikacije bez podrske za Unicode.

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2003
  • Poruke: 4205
  • Gde živiš: U zlatnom kavezu

Ocistio sam sve sa reg cleanerom i nista

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

@Brksi
Reci mi koji browser hoces da ti bude default. Ako hoces da ti IE bude default browser onda imam resenje.
PS: Regcleaner je vrlo povrsan i kladim se da nije izbrisao sve tragove opere i zato je opera i dalje default browser.

offline
  • Pridružio: 10 Dec 2004
  • Poruke: 658

Cesto se desava da mi slika na ekranu treperi(sa FireFox-om), a gubi se i scroll bar.U cemu je problem?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1301 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 5 sakrivenih i 1235 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, A3C, airliners, AleksSE, alex71, AMX72, Andy, Avalon015, blatruc82, Brankojle, Chainsaw, Crazzer, Darth Malak, deLacy, Despot Đurađ, Dixtrix, djonsule, Dovla 1980, Draganeli, dukajov, flavius89, Hans Gajger, howyesno, hyla, InzenjerBL, Kajzer Soze, Klonfer83, Kobrim, Koplje, Linda, Manjane, mikoyan21, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, Mićko, moldway, Natuzzi, nebkv, nelezele, nenad81, Novakomp, oblivion, Paklenica, Panter, pein, Pilence, RD84, Ripanjac, saputnik plavetnila, Srky Boy, TheDictator, tomigun, Tvrtko I, VanZan, vathra, Velizar, Velizar Laro, Wehicle, ZetaMan, zziko