|
Poslao: 12 Okt 2013 12:07
|
offline
- Dusan.cz

- Počasni građanin
- Pridružio: 18 Jun 2012
- Poruke: 986
|
Sta je najbolje praviti u photoshopu za themeforest?
Da li se isplati uopste praviti nesto?
Da li bolje praviti template-e ili nesto drugo?
Da li prodaja ide bas ovako [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ili slabije?
Podelite vasa iskustva sa ovim
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 12 Okt 2013 17:48
|
offline
- Sceko

- Građanin
- Pridružio: 08 Dec 2011
- Poruke: 247
- Gde živiš: Bar
|
Ja se isto razmisljam da krenem u tu avanturu, to nam najbolje moze i odgovorit vlasnik ovog foruma skoro znam da su izbacili jednu wp temu
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Okt 2013 21:19
|
offline
- Dusan.cz

- Počasni građanin
- Pridružio: 18 Jun 2012
- Poruke: 986
|
Dok cekamo da neko podeli iskustva sa nama da pitam da li postoje neke odredjenje dimenzije za pravljenje psd templatea?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Okt 2013 08:40
|
offline
- Pridružio: 16 Feb 2011
- Poruke: 1630
- Gde živiš: Pancevo
|
Nadam se da si procitao kako to funkcionise i ako se slazes sa time onda se tebi isplati. Meni licno ne.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Okt 2013 16:03
|
offline
- Saleee2008
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 04 Avg 2008
- Poruke: 505
|
Apsolutno da se isplati,ne znam zasto mislis Ikac da se ne isplati,primera radi ovaj themplate je zaradio jedan milion.Ako ti mislis da negde drugde mozes od jednog themplate-a da zaradis milion onda se themeforest ne isplati
No nije bas tako prosto kao sto mislite.Svaki rad pre pustanja u prodaju mora da bude pregledan od strane "inspektora" samo ako oni odluce da je tema dobra,funkcionalna,moderna i tehnicki ispravna tema ce biti prihvacena.A ti isti inspektori su jako,jako,jako strogi.Uopste politika primanja fajlova na themeforest je jako stroga,samo odabrane stvari idu u prodaju.
Moje misljenje je da se themeforest definitnvno isplati,mozda necete zaradjivati milion od svake teme ali ce te zasigurno finu kintu dovoljnu za normalan zivot.Problem je samo sto morate da budete profesionalci u web dizajnu (html,css,javascript,php) bi trebali da znate perfekt,php vam ne treba ukoliko pravite samo html teme ali je onda i kinta manja dizajn mora da bude "wau" tako da ako ste pocetnici u webu trebace vam puno vremena da se usemite na themeforest,govorim o mesecima
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Okt 2013 17:01
|
offline
- Saleee2008
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 04 Avg 2008
- Poruke: 505
|
Za psd teme moras napraviti nesto originalno i vizuelno predivno,primera radi ovu psd temu su odbili jer ne donosi originalnost.Tako da moras bolje od ovog.Ne pokusavam da te demotivisem vec samo da ti objasnim koliko su strogi Kad zavrsis prvu stranicu podeli je sa nama ovde ukoliko zelis
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Okt 2013 15:36
|
offline
- Dusan.cz

- Počasni građanin
- Pridružio: 18 Jun 2012
- Poruke: 986
|
Evo planiram da podloga za pocetnu stranu izgleda ovako
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ovo je tek 1% od teme, ali ovo je cisto neka osnova za dalje ravijanje
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Okt 2013 16:03
|
|
|
Ako se vec zelite baviti izradom tema za web site, zasto jednostavno ne napravite vlastitu stranicu sa vasim temama.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Okt 2013 16:07
|
offline
- Dusan.cz

- Počasni građanin
- Pridružio: 18 Jun 2012
- Poruke: 986
|
Dobra je to ideja, ali ne odlucujem se za to iz prostog razloga sto nemam gde toliko reklamirati taj satj, i malo ljudi ce znati za njega, dok themeforest ima veliku posecenost.
|
|
|
|
|
|