alternativa za opciju include

alternativa za opciju include

offline
  • Pridružio: 05 Jan 2006
  • Poruke: 190

Zanima me dal je moguce u .html dokumentima ukljucivati druge stranice kao sto je to moguce u php-u, da recimo na zeljenom mjestu unutar neke html stranice damo komandu kao sto je <?include"test.php"?>

Dal je to moguce i kako u html-u



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Software developer
  • Pridružio: 06 Sep 2005
  • Poruke: 3800
  • Gde živiš: Beograd

Ono sto meni pada na pamet je iframe ako ti odgovara tako nesto?



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1170 korisnika na forumu :: 104 registrovanih, 6 sakrivenih i 1060 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, amstel, Asteker, Banovo Brdo, black venom, bojan_t, boromir, BrcakRS, Bubimir, bufanje, cifra, Cirkon, Daba75, DaliborVukadinovic, darkojbn, dejankm, dj.ape, djile1, Dovla 1980, Duschi, Džekson, g_g, ghoost, glada, goran.vvv, Gorilo_1991, IQ116, jalos, jimi_agf, JK, Joint Chief, Jozo74, Kajzer Soze, Kenanjoz, kinez88, kolateralnasteta, Kontrausluga, Kosmos Banja Luka, Kozara1, kunktator, Kvaka22, Lazarus, lcc, Lucky 6, lukac, m0nstrum_, Magistar78, mainstream, Maki1981, Manjane, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, Mihajlo, Miki01, Miler88, Miletić Zoran, moldway, MR Z, Ndsk, nenooo, Nepopravljivi, Nikola93., nixos, nnovakis, NorthWind, novator, nuke92, oldtimer, Pavel Medved, Pekman, pfc74, Piani Jazzer, pobeda, PoolbegD02, probisic, radza1, rovac, sabros, Sami_1ali, SamoGledam, samojednoimeznam, sap, Sarmat, Shinobi, Slingshot, ssekir75, starlights, tecataki, Tvrtko I, UncleSAM, vaci, vidra boy, vidra1, vjetar, Vladoj, voja64, vrlenija, wulfy, XBMC, zax22r, ZlatniRez, zubri, šumar bk2