Mozilla Firefox 1.5 beta 1

1

Mozilla Firefox 1.5 beta 1

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

Mozilla Firefox 1.5 beta 1

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 1251
  • Gde živiš: Podgorica

u prestiže me zoni na prvi pogled izgleda ista kao i 1.0.6



offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

offtopic
stefke svaki FF je isti Wink... Razlikuju se po linkovima i hotfixevima koje ne mozes da vidis "golim okom "

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

1.5 bi trebao da uvede i jednu korisnu stvar - automatski update, prilikom koga se skidaju samo dopune, a ne ceo program... i verovatno puno "glancanja"... jos kad bi uveli i potpunu podrsku sajtovima koji su "best viewed with ie" Very Happy

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 1251
  • Gde živiš: Podgorica

.::Wizard::. da brate al owo je ipak werzija 1.5 (beta) očekiwao sam barem malo razlike

a inače da li ce i verzija 2 biti ista kao i owe sada?

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

!ZoNi
ja nisam primetio (od verzije 1.0.6) da je nekompatibilna sa nekim sajtovima... Imam Real, flash i quick plugin iz K-Lite codec packa pa mi sve radi kao navijeno (jedino sam morao da skidam flash update do 7.0 verzije)

@Stefke
pa sad bitno mi je da nije busan a sad da li ce oni da menjaju izgled totalno nebitno... ne moraju da ga menjaju ovom nista n fali Wink

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 1251
  • Gde živiš: Podgorica

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


ew oscreenshoot-a

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

stefke_W_ ::http://img377.imageshack.us/img377/6919/ffb18rf.png
ew oscreenshoot-a

U bato jes' ti ruzan skin, kako ti oci ne ispa'nu ovako... A inace, isti k'o svaki ff...Ima i onaj fol, ko pomeri google searchbar, njemu bombon...


P.S. Nije moj fol, i ko mi bude trazio bombon, ima da dobije jedan umotan u ciglu kroz prozor Very Happy

offline
  • Emil Beli
  • Pridružio: 03 Jan 2005
  • Poruke: 2990
  • Gde živiš: Beograd

Bice updateovano... ne brinem se ja
Evo teram ga upravo Smile

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 1251
  • Gde živiš: Podgorica

pixxel owo sam (owu sliq)preuzeo sa net-a a meni je deflaut :p

13 Nov 2008 20:20 Rogi Zaključavanje topica Razlog: Sređujem forum  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2288 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 7 sakrivenih i 2212 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, Alexandar-1973, b_z_b, blejač, Bobanzd, Bolencebl, Bombarder, brandža84, BSD, Bubili, Bumbo, C-Gun, cenejac111, CHARLIE JA., Cirkon, Demi87, djuradj, Dogma21, Dorcolac, Feller, Foxdie, Georgius, Glavonja049, Helket, Incognito, K-1A, Konda, lima, luka35, MagicniHerpes, MarijaC84, Marko Marković, markolopin, milanpb, MILO-VAN, mino bosanac, Mis uz pusku, mrgud2025, mrm, nemkea71, nenad81, nixos, Nomica, novator, OgnjenMitric, opt1, Orc, pein, Permaldar, porticco, proka89, RajkoB, repac, sale3811, Sevatar, simicnenadbg, SlaKoj, stalja, Stevan2026, tajvankanasta, Velizar Laro, vlad4, Vlada78, voja64, vuksa72, XBMC, YU-UKI, ziggga, Zorge