Mali problem..

Mali problem..

offline
  • Sport
  • Pridružio: 01 Nov 2007
  • Poruke: 282
  • Gde živiš: Zvornik

Pozdrav narode. pisem posle dugo vremena u nadi da cete moci da mi pomognete. Danas sam reinstalirao kompjuter, Windows XP SP3, uredno registrovan i imam jedan problemcic. Kada pomeram bilo koji folder oko njega mi se pojavljuje sivi okvir. Evo kako to izgleda:



Ne znam kako da ovo napravim jer me uzasno nervira. Izvinjavam se unapred ako nisma trebao otvarati temu, iskren da budem nisam trazio jer nisam znao sta da ukucam u pretragu za ovaj problem, ako je vec bilo.

Hvala unapred.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Desno dugme na Desktop, pa Properties, pa kartica Apperance, pa dugme Effects, pa se onda poigraj sa opcijom Show Window Contents While Dragging.



offline
  • Sport
  • Pridružio: 01 Nov 2007
  • Poruke: 282
  • Gde živiš: Zvornik

Svaka ti cast, to je to. Hvala ti Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2870 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 8 sakrivenih i 2780 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 9k38, alberto, alke12, Apok, Avalon015, Ba4e, BaneM75, bankulen, boj.an, bojan_t, bojcistv, boracbl1389, Boris90, Car89, Chainsaw, Comyymoc, darcaud, Dare, darionis, Djota1, dolinalima, DonRumataEstorski, dusan.l, expanse, Feller, Flanker-G, geo.dule, Georgius, Giskard, Grebostrek, iceburn, ikan, K a s p e r, K2, kib, komsija1, kori, Lep1na, LostInSpaceandTime, Maruti, Mihailo Gazdić, Milan A. Nikolic, MILO-VAN, mirkoro, Mitraljeta, Moldovan, moldway, momcilob55, nelezele, Novakomp, OgnjenMitric, ozzy, Papadubi, PenzosGSP, pinci01, Pv123, rakivan, raptorsi, repac, rovac, royst33, Sale0501, saputnik plavetnila, Sirius, Smiljkovich, Solunac na steroidima, stingD, T55, Titan, Tvrtko I, v82, vaci, vathra, Velizar Laro, Vlada1389, Vrač, vrgudinac, Walkers, wolverined4, |_MeD_|, Ćuk