Nemogu da udjem u windows folder

Nemogu da udjem u windows folder

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2009
  • Poruke: 166

Kada hocu da udjem u windows folder jednostavno mi izgleda ovako.



Dali neko zna kako da to iskljucim pa da mogu da udjem u folder.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

Nestandardan je Windows, ali kada to izbaci, obicno mozes da kliknes na to sto pise da ti prikaze fajlove. Ako nece probaj iz Tools -> Folder Options -> View pa otkaci show hidden files.



offline
  • Pridružio: 29 Mar 2008
  • Poruke: 127

imas ispod opcije back, pise ti "Show the contents of this folder" klikni na tu opciju i videćeš sve windows fajlove.

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2009
  • Poruke: 166

Hvala vam uspeo sam

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1905 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 10 sakrivenih i 1816 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Arsenije, b_z_b, Ba4e, bobomicek, bojank, Bubimir, BWG, C-Gun, Chainsaw, comi_pfc, cuvarkuca, Djole3621, djuradj, DonRumataEstorski, Georgius, Gogi_avio, goran.vvv, Hardenberg, havoc995, HawX, Ikica977, ISOF, JOntra, Kajzer Soze, kaput21, kNikS, Kobrim, kozhedub, Krin, kulus, kunktator, Leonov, Lucky 6, ludvig 78, mile79, Milometer, Mićko, Mldo, Mrav Obrad, MrNo, nelezele, nenaddz, nikolabb, nikolapetkovic, nuke92, padamacki, Piani Jazzer, probisic, Pv123, rakivan, Ray1973, read-only, repac, sajorg, ShtagodShtagod, simicnenadbg, skok, Smiljkovich, Srky Boy, tanakadzo, Tihi86, Tila Painen, Tribal, tritonus, Vlada1389, Vlada78, Vrač, vrgudinac, W123, wolverined4, xAlex2, yip314, YugoSlav, Zec, Zoca, Zorge, Zukov, 79693