|
Poslao: 13 Nov 2011 21:17
|
offline
- maxo95

- Super građanin
- Pridružio: 02 Apr 2009
- Poruke: 1450
- Gde živiš: Arilje
|
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Nov 2011 22:48
|
offline
- maxo95

- Super građanin
- Pridružio: 02 Apr 2009
- Poruke: 1450
- Gde živiš: Arilje
|
I koje je resenje?
Provalio sam koji fajl pravi problem, kako da ga obrisem, posto nece da ga obrise klasicno, kaze da je otvoren u Windows Exploreru.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Nov 2011 22:55
|
offline
- SlobaBgd

- Mod u pemziji
- Pridružio: 10 Okt 2005
- Poruke: 13526
- Gde živiš: Beograd
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Metafox, o kom se govori kao o rešenju, nalazi se ovde.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Nov 2011 23:11
|
offline
- maxo95

- Super građanin
- Pridružio: 02 Apr 2009
- Poruke: 1450
- Gde živiš: Arilje
|
Ne zelim da ga "popravim" nego da ga obrisem.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Nov 2011 23:17
|
offline
- oblak

- Legendarni građanin
- Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
- Pridružio: 14 Feb 2005
- Poruke: 6355
|
Imam lose iskustvo sa ovim codec pack-om bas zbog nestalnih i nelogicnih rusenja explorer-a i dwm.exe (desktop window manager), po meni su programi sa vec integrisanim kodecima odlicna stvar.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Nov 2011 23:20
|
offline
- zeljko f

- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Jul 2008
- Poruke: 4682
|
Obrisi ga sa unlocker-om
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Nov 2011 23:21
|
offline
- maxo95

- Super građanin
- Pridružio: 02 Apr 2009
- Poruke: 1450
- Gde živiš: Arilje
|
Resio sam sa Unlockerom, hvala svima, pice od mene na okupljanju.
|
|
|
|
|
|
|
|