|
Poslao: 31 Jul 2008 12:27
|
offline
- brale

- Građanin
- Pridružio: 05 Jul 2005
- Poruke: 204
|
Vec neko vreme kod mog drugara se nakon podizanja XP-a sam od sebe otvara folder "My documents".Sistem se normalno podize,na kraju prikaze i desk top sa slikom i dok jos racunar u pozadini nesto radi samo odjednom otvori My documents.On kaze da mu se to pojavilo ali nije ni on siguran posle nekog vrsljanja po redlight-u.Da li je mozda nagazio na neku stetocinu.zamolio me je da vas kontaktiram. Hvala puno!!!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 31 Jul 2008 13:03
|
offline
- Tanatos

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Sep 2007
- Poruke: 3271
|
Istu situaciju je imao i moj brat.Pokusao sam i sa podesavanjem startup programa u kome se nalazila stavka My Documents, i kada sam ga i tamo uklonio opet bi se palio.
Predlazem ti da odes do Ambulante,i tamo otvoris temu, jer se definitivno radi o virusu.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Jul 2008 19:33
|
offline
- Piksi

- Elitni građanin
- Pridružio: 13 Nov 2003
- Poruke: 2435
|
To definitivno moze da bude jedan od simptoma malware-a.
Predlazem ti da otvoris temu u nasoj Ambulanti (naravno,po uputstvu koje se tamo nalazi)...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Avg 2008 15:34
|
offline
- Piksi

- Elitni građanin
- Pridružio: 13 Nov 2003
- Poruke: 2435
|
Ljudi, ne vredi ponavljati ono sto je definitivno ustanovljeno.
Ostaje nam da sacekamo da se javi brale sa novom temom u Ambulanti...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Avg 2008 17:46
|
offline
- Pridružio: 21 Avg 2008
- Poruke: 160
|
pzz.nije riječ ni o kakvom virusu,imao sam i ja taj problem ali sam ga hvala Bogu riješio.
Slušaj pažljivo:
Start/Run/ukucaj msconfig/enter/i izbaci sve što ti netreba.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Avg 2008 09:48
|
offline
- snajp

- Super građanin
- Pridružio: 24 Mar 2006
- Poruke: 1219
- Gde živiš: Nis
|
besic_bih ::Start/Run/ukucaj msconfig/enter/i izbaci sve što ti netreba.
Ovime si resio samo da se nezeljeni program ne startuje sa startovanjem windows-a - nisi se resio trojanca koji je to upisao u autostart.
Preskeniraj ti kompjuter nekim anti-trojan programom npr. A-squared ti je besplatan ili nekim drugim
|
|
|
|
|
|