Problem sa programima u DOS-u

Problem sa programima u DOS-u

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2007
  • Poruke: 315
  • Gde živiš: Srbija

Da ne otvaram novu temu.
Zasto mi je prestao da radi svaki program pod dos_om, preciznije radi ali kad pritisnem neki taster treb mu pola minuta da odreaguje. Do skora je sve bilo normalno ali sam instalirao bit defendr i reinstalirao i mozda je nesto menjano u autoexec,nt fajlu.
Hitno mi treba odgovor ako neko zna.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8898 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 4 sakrivenih i 8879 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, bigfoot, celeron, davididu, jon istvan, kozhedub, laki_bb, LostInSpaceandTime, Lotus, mnn2, Mzee, Nobunaga, Shilok, suton, Volfero