Problem sa temama na windows 7

Problem sa temama na windows 7

offline
  • Pridružio: 16 Nov 2009
  • Poruke: 70
  • Gde živiš: zvornik

Pozdrav svima,

E ovako,prije par dana sam obaro sistem i ovaj sto popravlja mi je ubacio windows 7 basic....Fantasticno mi je radio sve dok nisam pokuso skinut neku novu themu,e tu mi je bio kraj Very Happy Sad mi je onaj nastari startni meni a ikone i ostalo se nije promijenilo ali me ovaj startni meni uzasno nervira.
Ako neko zna sta da radim i kako da promijenim ovu themu nek mi objasni,molim vas Smile

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rade Jekić
  • Pridružio: 05 Okt 2005
  • Poruke: 3005
  • Gde živiš: Valjevo

Ako se ne varam ti imas Windows XP (i script-a koja pokazuje koji sistem koristis u tvojim informacijama na to ukazuje) a ne Windows 7...moguce da ti je taj neko instalirao Windows XP sa nekim custom theme packom, a da si ti sada obrisao taj theme pack i da se sve vratilo na "classic windows" temu. Klikni desnim tasterom na desktop, uslikaj to (napravi ScreenShot) i okaci ovde da pogledamo.



offline
  • Pridružio: 16 Nov 2009
  • Poruke: 70
  • Gde živiš: zvornik

drummer upravu si....

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Spy
  • Pridružio: 21 Jul 2007
  • Poruke: 9424
  • Gde živiš: Kako kad

Imas XP definitivno, Drummer je bio u pravu. Najjednostavnije da prepoznate u ovakvim situacijama jeste da li se Computer zove Computer ili My Computer. Ovo drugo je XP dok se u Vista/7 sistemima zove samo Computer.

offline
  • Pridružio: 16 Nov 2009
  • Poruke: 70
  • Gde živiš: zvornik

Sta sad da radim kako da vratim one stare dobre theme?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1156 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 5 sakrivenih i 1085 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, AleksSE, bigvlada, blatruc82, bojcistv, Bosnjo, Comyymoc, crnirocko, dejan.7951, deks, deLacy, djonsule, dmitarche, Dogma21, drimer, dule10savic, Džekson, Electron, Glavonja049, Gogi do, howyesno, Igor Antonic, Jager715510, Kajzer Soze, karevski, Kvaka22, Lance Guest, lord sir giga, MagicniHerpes, MarijaC84, MaschinenPistole, mercedesamg, Milos ZA, Mitraljeta, mm1811, moldway, Mosin345, MountAndBlade, nekdo, nelezele, Niki2024, nikoli_ca, OKT, Otto Grunf, Panter, pera bager, probisic, Radio operater, Radoslava, samipag822, Seeker, Smajser, Srna, stefan95, stokssone, The Boss, Tvrtko I, vaci, Vanderx, vathra, Velizar Laro, vuksa72, Wehicle, zlaya011, Žrnov, 79693