Windows 8 i problemi sa usb_ovima

Windows 8 i problemi sa usb_ovima

offline
  • Pridružio: 06 Okt 2013
  • Poruke: 3

Ima li neko da je istalirao windows 8 i da ima problema sa usb_ovima. Meni nece da radi ni jedan od usb pozadi na kuciste samo 2 na prednjoj strani rade normalno. I nece da mi pokrene modem od interneta, istalira ga i sve to al nece da ga pokrene. Ja se slabo snalazim sa komp pa ako neko moze da mi kaze o cemu se radi



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 15 Apr 2012
  • Poruke: 280

Kada prkljucis kameru da li ti se u task baru pojav neko obavestenje u obliku elipsastog balona?



offline
  • Pridružio: 06 Okt 2013
  • Poruke: 3

ne znam nijesam to probao. i ponovo sam istalirao sedmicu na nju radi sve normalno.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1173 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 11 sakrivenih i 1088 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, Bbbggg1979, Belac91, berste23, Bgd123, bladesu, Bobrock1, bojcistv, bufanje, bunker, C-Gun, Chainsaw, coaaco, darkojbn, Darth Malak, Dioniss, Dixtrix, djonsule, drimer, Drugsparrow, DuškoMraz, Fructo, Frunze, Georgius, GH69, howyesno, ivan_8282, ivanR164, jaeger, jalos, jeen yuhs, Joint Chief, Koplje, Linda, ljuba.b, m94j, Marko00, Mickey91, Miki 24pbr, mikoyan21, Milan 84, milos.cbr, mist-mist, Mićko, MK10, mocnijogurt, Natuzzi, nekdo, nuke92, oblivion, Paklenica, Panter, Parker, Petjan, Piani Jazzer, Prometeus, raketaš, raptorsi, RJ, royst33, SamoGledam, Sarmat, Semberija, Sharpshooter, Sky diver 29, stegonosa, Stoilkovic, v82, vathra, voja64, Walter Kurtz, wulfy, x9, zaoka