Windows: Instalacija sa sekundarnog diska problem

Windows: Instalacija sa sekundarnog diska problem

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2005
  • Poruke: 1328

Reinstalirao sam Windows i od 4 particije koje su bile pod winom napravio dve. Sa druge dakle D vecinu instalacija nisam u mogucnosti da pokrenem a slicno je i sa PDF fajlovima. kad te iste instalacije pokrenem sa desktopa rade odlicno.

Da li je neko upoznat sta bi mogao da bude uzrok i kako ga resiti?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1054 korisnika na forumu :: 97 registrovanih, 3 sakrivenih i 954 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar89, avijacija, BaneM75, Bgorando, boban977, bojanM84, Burovnyak, Cicumile, Colt D, cvrle312, Dare, darkojovxp, Denaya, Despot Đurađ, Devil city 1989, dexteroza, Djokislav, Djota1, dmitarche, dnevnasoba, Dragacevac, Duh sa sekirom, dusanobr, Dzoni2412, Dzuki, efektiva, ekipo26, ekser222, eulereix, Frunze, Geodezist58, Georgius, goran.vvv, grunff2, Holy Saber, Ikica977, ivan979, Jester, JimmyNapoli, Jozo74, kasikaz, luka35, mainstream, Makarid, Manjane, marko.markovic, marko308, MarkoD, markolopin, Medojed, MiGac, Mihajlo, milenko crazy north, Miler88, MiloradKomadic, Milun24, mirkoro, Mrav Obrad, MrG, N.e.m.a.nj.a., Natuzzi, nikoladim, OgnjenMitric, Orc, Permaldar, Piicoki, pirke96, precan, Prečanin30, probisic, proka89, radovanstojkov023, raster12, Remain, repac, RJ, Romibrat, S-G, Samo gledam, sap, stalja, suton, taomaster, The Boss, tomo2, tooooom, Tumansky, Tvrtko I, vasa.93, vazduh, Velizar Laro, Velički, VJ, wulfy, ZetaMan, zokilivac, Zoran1959