copy / paste batch

copy / paste batch

offline
  • Pridružio: 20 Jul 2008
  • Poruke: 197

Napisano: 11 Jul 2009 20:10

Može li neko da mi objasni kako da napravim bat file i da radi ovo:

Otvara sa jedan file, brise se sve iz njega, mada ne mora, i dodaje se neki text, pa se onda to sacuva.

Znam kako to da uradim pomocu 2-3 programska jezika, ali me zanima kako mogu na ovaj način to da uradim...

Dopuna: 11 Jul 2009 20:40

echo text koji hocu>> nekifajl.txt

Hvala meni, haha.

Celu svoju imovinu ostavljam sam sebi......................Pantelija.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Kada pipe uradis samo sa jednom strelicom, onda brise prethodni sadrzaj fajla i upisuje novi.
Kada uradis sa dve strelice (kao u tvom primeru), onda dodaje na postojeci sadrzaj.
Cisto za slucaj da nisi znao.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 984 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 5 sakrivenih i 900 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, aleph_one, Alexandar-1973, Apok, Ares12356, Asparagus, BB, Bbbggg1979, Belac91, Ben Roj, blankspace, blatruc82, bojan_t, bojank, bokicacar, boromir, Borski1977, Boskovic, bukefal, dejno, Deki Duga Devetka, Djokkinen, Draganeli, dusanobr, Electron, g_g, Georgius, Goran 0000, howyesno, hyla, jaeger, jarovitt, Jester, Jozo74, Karaula, koneks, koom0001, kulus, mercedesamg, Mihajlo, MikeHammer, MK10, mnn2, mocnijogurt, monomah, Mrav Obrad, nelezele, Nole, Oklopnjak, Parker, pein, Piani Jazzer, ping15, pisac12, Pohovani_00, procesor, proka89, Ray1973, Remain, rodoljub, ruma, Rupert, Sami_1ali, sap, Siti2, sombrero, sslay, stefanmpurtic, Tandrkalo, v82, Valter071, veljko82, veljkovicdani, Vilhelmus, VJ, Vlada78, vranjanac29, YugoSlav, Zoran1959