Ovde živi GOOGLE

1

Ovde živi GOOGLE

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9691
  • Gde živiš: ovalni kabinet

mesto gde niste sigurno bili kao turista.....Inside Google


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2006
  • Poruke: 393

kod njih je uzivancija....ja iz ovih slika mogu samo da vidim da se oni mnogo igraju Laughing



offline
  • Pridružio: 28 Jun 2004
  • Poruke: 410
  • Gde živiš: Vrsac/Temisvar

U takvoj atmosferi i ja bih rado radio po ceo dan.

offline
  • Pridružio: 24 Jun 2006
  • Poruke: 46
  • Gde živiš: KG

sH@DoW ::U takvoj atmosferi i ja bih rado radio po ceo dan.

Mislis uzivao.... [i plivao]
Ja se ne bih zalila.

offline
  • Pridružio: 28 Jun 2004
  • Poruke: 410
  • Gde živiš: Vrsac/Temisvar

_liberty_ ::sH@DoW ::U takvoj atmosferi i ja bih rado radio po ceo dan.

Mislis uzivao.... [i plivao]
Ja se ne bih zalila.

I jedno i drugo a i trece Very Happy

offline
  • Pridružio: 25 Nov 2005
  • Poruke: 88
  • Gde živiš: Subotica

Mogu samo da zamislim reakciju svog poslodavca kada bih mu predlozio da malo oplemeni radni prostor zaposlenih slicnim sadrzajima Mr. Green

offline
  • Gile  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 06 Jun 2006
  • Poruke: 428
  • Gde živiš: 44°44'27.56"N 20°29'51.01"E

kao da je obdaniste za decu,ali je strave voleo bi i ja da radim u takvoj atmosveri,a kad vidim ovde gde radi ove indijance,isreno muka mi!!

offline
  • Pridružio: 18 Jun 2006
  • Poruke: 1514
  • Gde živiš: Singidunum

Stvarno je sareno...i veselo Mr. Green
Eh da mi je jedan onaj bilijar, sjajan je. Very Happy

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

Na ovome svetu... ovo - nije istina...

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Moj drug je sad u Guglu u NY, pa mi stalno salje slike.... Ubijaju se od posla, ali jbg...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1406 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 2 sakrivenih i 1330 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aco76, aleksmajstor, alex71, ALEXV, bbogdan, blatruc82, bojan1234, Botovac, BraneS, BUDDAR70, cuvarkuca, darkkran, deki1001, Djota1, djuradj, Duce, dukajov, Džekson, Feller, GH69, goxin, GT, ivan979, Ivoo, JOntra, K2, Kapetan Hadok, kaskadija, Kobrim, Koca Popovic, kutija11, laurusri, ljuba.b, lord sir giga, Lucije Kvint, luka35, MarkoD, MaRtInsrbija1993, mat, mean_machine, Miler88, Milometer, momcilob55, naki011, nebidrag, nekdo, nemkea71, nenad81, OldKresoje, ozzy, Parker, pein, peradetlić, PlayerOne, Pururin, Qvazimodo, radza1, raso76, Remain, saki80, Shajlok, Spinosa, sspp, stalja, tomigun, vaci, varda, Vidlič, vidra1, Vlad000, yufighter, zubri, zziko, 787