Rakija :-)

1

Rakija :-)

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

thanx to Puky



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

A pa da, naročito Šljivovica treba da nam bude statusni simbol. Smile



offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

A ne salju neki reklamni primerak . . .

offline
  • Pridružio: 27 Mar 2006
  • Poruke: -8

Rakija je zakon Smile
Kad dojdes kod frenda na selo...a ono ducana ni blizu 10km...stas pit?..a on kaze...ajmo u podrum ima bata rakijice...speko deda. I UDRIIII Wink

offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

Mrzim zestinu...Wink

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Prva je strasna, druga onako ... a treca vec zove ostale da se pridruze. Wink


P.S. Alkoholizam nije zdrav Exclamation

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Ovi me (sa slike) podsecaju na druzinu mog dede! Smile

offline
  • SkY  Male
  • Boondock Saint
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 1060
  • Gde živiš: Vozdovac (MyCity South Side)

MA jock... pajseri iz kraja Wink

offline
  • Bug-X 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 23 Jan 2004
  • Poruke: 517
  • Gde živiš: Mostar

ja sam se jednom otrovao od nje i poslje toga samo pivu pijem
od alkohola

il ako ima dobrog DOMACEG vina

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

Irig?! to je blizu mene Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 951 korisnika na forumu :: 126 registrovanih, 9 sakrivenih i 816 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, acatomic, airsuba, alberto, amonsrb, Antoni S, Apok, bambulic, bankulen, BB, blejač, Bo96, Bojan198527, bojan_t, boxbole, bpop, branko87, bunker, Bvp, C-Gun, Cirkon, Coficab, Dare, darionis, Darko Jovanovic, Deki Duga Devetka, deks, DENIRO, dexteroza, dj.ape, djonsule, DJORDJE-NO-1, doktor097, Dragon Order, dule10savic, Dzambas, Džekson, Electron, EVIDENTICAR, Feller, Flanker-G, Gall, Gargantua, Georgius, Gheljda, GORDI, Hans Gajger, havoc995, HawX, iceburn, igorkozar83, Ikica977, ILGromovnik, Jeremiah, Jeremija98, Josip77, K a s p e r, Krusarac, Lance Guest, lcc, Lester Freamon, Leteća Krofna, Marko Marković, marko308, Medojed, MegaVLAdaR, mercedesamg, mexo, mig21, Miki281, mikijoo, mile.ilic75, Milometer, mm1811, momcilob55, nebkv, Nepopravljivi, nikolapetkovic, Nobunaga, Nole, nuke92, OgnjenMitric, operniki, ozzy, panonski mornar, pedja.st, Pekman, Peruta, Petar25, PO1974, pobeda, Prečanin30, proka89, radovanstojkov023, radza1, raptorsi, Ray1973, Regrut Boskica, Robin, S94, Samo gledam, sarma, Shinobi, shiro, sickmouse, Sin Boskic, Siti2, SOVO515, StankoVrankovic, stegonosa, stibium51, travisrise, Troja, Tvrtko I, Ugljesa99, uruk, VJ, Vladimir90, Vladoj, vladom6, Vrač, XBMC, Zastava, zombicar153, zzapNDjuric99