Isass.exe

Isass.exe

offline
  • offman  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2003
  • Poruke: 3525

Interesuje me u vezi ovog fajla, zasto se kompjuter gasi (startuje shutdown u roku od jedne minute, slicno kao kod virusa BlasterWarm, kojeg sam nedavno fasovao) kada u programu TCP View, kliknem na End process.lsass.exe:536 UDP 0.0.0.0:500 *Poljubac Ono sto me zbunilo vezano za ovo je sto se ovaj proces ne prikazuje u prozoru Kerio Firewall - a.
Da li je ovdje rijec o nekakvom viruscicu, nekoj rupi windowsa, ili je ti neophodan za sistemski fajl za vezu sa internetom.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • offman  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2003
  • Poruke: 3525

Zaboravih pomenuti da koristim XP.



offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

... mozda ga jos uvek imas.

offline
  • +- 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 18 Jun 2003
  • Poruke: 12
  • Gde živiš: Bg

lsass.exe interni je proces security baze *SAM....normalno je da ti se komp gasi ako ga ubijes. To ti je kao da si mu rekao izloguj korisnika, ubij bazu, ugasi komp!

offline
  • offman  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2003
  • Poruke: 3525

OK. malo me je ovo zbunjivalo. Hvala na odgovoru

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4499 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 10 sakrivenih i 4391 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., annon, Apok, Bbbggg1979, bobo85, bojank, bojanM84, borya90, boskelazo, BrcakRS, Bubimir, bufanje, Camposam, celt, Chainsaw, CHARLIE JA., Cirkon, cvrle312, Czrweni, Dekster, Denaya, Devil city 1989, doktor097, draganca, drimer, DrMrPr, Dzambas, Džekson, Electron, EVIDENTICAR, goran.vvv, GveX, HawX, Ir, Ivan Germanovic, IvanMiletic, jeen yuhs, Jeremiah, K-1A, kaput21, kib, Kobrim, Konda, konstruktor, Leteća Krofna, Masan, Metanoja, Mihajlo, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, moldway, mrvica78, Naj-Turs, nelezele, nenaddz, nixos, nuki1234, Orc, orfanel, Otto Grunf, ozzy, Pavel Medved, Pekman, PenzosGSP, Posmatrac77OKB, Prečanin30, proka89, RajkoB, rednap, redstar011, Remain, repac, sap, Shilok, SirOliver, skvara, Soslan, spalev, Srki98, Srky Boy, starlights, stibium51, suton, t.e.m.p.l.a.r., Tamna_strana_Meseca, vaci, Velički, vladetije, vladom6, vuk77, XBMC, zemljanin, zexon, zgoljo, Zukov, zziko