vbc.exe - threat in memory?

vbc.exe - threat in memory?

offline
  • Pridružio: 02 Maj 2012
  • Poruke: 368

Maloprije Eset NOD32 AV mi je prikazao sledece:


Medjutim, na Virustotal nista ga ne detektuje (pa ni sam NOD32 kao sto se vidi), i pise 51/14.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • dr_Bora  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 24 Jul 2007
  • Poruke: 12280
  • Gde živiš: Höganäs, SE

File je MS-ov, zato nema detekcija za sam file.

Detekciju u memoriji prouzrokuje taj aktivator (za Office?) koji koristiš.



offline
  • Pridružio: 02 Maj 2012
  • Poruke: 368

Mhm...nego zbunilo me to sto ga kod mene Eset detektuje ,a na virustotal ne. To mi bas nije najjasnije al no problem Smajli Hvala dr_Bora Zagrljaj

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1061 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 2 sakrivenih i 1045 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, Cicumile, DDragoje, Dzuki, Ice, milanstankovic087, sales, scimitar19, Siti2, Slingshot, Srki98, tooljan, tooooom, zzapNDjuric99