Firewall Test

Firewall Test

offline
  • Pridružio: 19 Jul 2005
  • Poruke: 1783

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Online Armor Personal Firewall 2.1.0.19 Free - Najbolji

Windows Firewall XP SP2 - Najgori

Istina ili ne ? Shocked



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Dec 2004
  • Poruke: 658

The truth is out there



offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Lepo kaze tamo:

Citat:It should be noted that leak-tests probe only a few features of personal firewalls. If a firewall passes all leak-tests it does not mean it is perfect, bug free or secure in other aspects! However, if a personal firewall fails most of leak-testing techniques, it means that it is insecure.

Znaci ovaj test je kao bikini - sve otkriva, a nista ne pokazuje Wink

offline
  • Pridružio: 10 Dec 2004
  • Poruke: 658

Ovaj Online Armor dosta hvale. Kažu da je odličan, ne baš kao Comodo, ali je zato lakši na resursima i manje komplikovan. Nuisam ga probao, jer koristim Avira Premium Security

offline
  • Pridružio: 19 Jul 2005
  • Poruke: 1783

Ali Win-ov firewall ima 0 poena Shocked Prema ovom testu znaci da je tezak KRS , vredi li uopste koristiti ga ?

offline
  • Lorki  Male
  • Moderator foruma
  • Sasa
  • Pridružio: 21 Nov 2006
  • Poruke: 2576
  • Gde živiš: U automobilu ...

Ne vredi, imas jako dobrih besplatnih, to je moje skromno misljenje, jednostavno ne mogu da se oslonim na taj firewoll a i drugi testovi pokazuju da je jako los!

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Ovo je Leak test, a poznato je da Win FW nema kontrolu nad izlaznima podacima.

offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

Neka modovi ubace ovu temu ovde:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Naravno,ako im se hoce! Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1427 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 10 sakrivenih i 1335 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, Baždaranac, Bloody, bojcistv, bokicacar, C-Gun, cavatina, Ciri1994, Cirkon, Clouseau, comi_pfc, crazydkure, crnirocko, darkkran, darkojovxp, DeerHunter, dejan1972, DziadekDzidek, Georgius, Glavonja049, goxin, Grebostrek, Hans Gajger, HawX, HogarStrashni, igorpet, Insan, Ivoo, jalos, Jelly4183, JohnDoe, konstruktor, Kotarle, Kozi-RS, krkalon, Kvaka22, Lance Guest, laurusri, lcc, Lošmi, Magistar78, Marko Marković, Marko1238, markolopin, MarkoW, MaschinenPistole, mdp92, milanpb, MILO-VAN, mixkax, Moldovan, Naj-Turs, nekdo, nenad81, Nole, Nomica, Orc, Panter, pfc74, Pv123, repac, rovac, Sale0501, Savantije, Singidunumac, Siti2, Smajser, sony771, Srki98, Srna, Str2022, SympathyForTheDevil, TheDictator, tritonus, uruk, USSVoyager, xAlex2, Zanimljivo, ZetaMan, Zmaj Tolak, Zoca, Zoran1959