KIS 2009 - Previous app. launch failed

KIS 2009 - Previous app. launch failed

offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

KIS radi odlicno i odjednom mi prekine konekciju,on se sam ugasi(ona ikonica pored sata posivi),izadje ovo obavjestenje(slika). u cemu je prob???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • diarno  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 15 Jun 2007
  • Poruke: 5572

Klikni na click here da vidimo report..pa mozda na googlu ima nesto u vezi te greske..a posle klikni upload Wink



offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

Napisano: 13 Jun 2009 16:27

moracu onda da sacekam ponovo to da se desi pa da odradim

Dopuna: 15 Jun 2009 16:28

evo ovo pise

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 13117 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 6 sakrivenih i 13057 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, b_z_b, Betty25, blatruc82, Bo96, bojan84, boxbole, BraneS, delboy, Demi87, doktor097, Dorcolac, dukajov, eagle.rs, ElGenius, esx66, Georgius, goran.vvv, iceburn, Ivica1102, Jester, jodzula, Jovan1983, Još malo pa deda, Kadzo, Korle, Logic005, lord sir giga, Marko1238, milenko crazy north, MiroslavD, mkukoleca, momcilob55, nesa1962, Nikolajevic, nixos, operniki, picknick, radza1, S-lash, S2M, Semberija, stokssone, synergia, TheDictator, Tvrtko I, vathra, vidra1, vladaa012, vukajlo71, zivojin32, Zmajac, ZZZ, 79693