Problem sa otvaranjem sajtova nakon inst. avasta

Problem sa otvaranjem sajtova nakon inst. avasta

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2008
  • Poruke: 20
  • Gde živiš: U pustinji

Cao,
imam problem sa kompom vec 2 nedelje, kako sam skinula kasperski jer mu je istekla licenca i ugradila avast, poceo je da blokira neke sajtove. Nesto hoce da otvori i radi normalno a neke sajtove blokira ili otvori samo pocetnu stranicu a podsajt ili ako treba da se negde ulogujem,nece da otvori.Skenirala sam ceo komp i nema virusa. Ne znam sta da radim, ako mozete da mi pomognete.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • dr_Bora  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 24 Jul 2007
  • Poruke: 12280
  • Gde živiš: Höganäs, SE

Probaj da deaktiviraš Web Shield komponentu (desni klik na ikonicu kod sata pa izaberi odgovarajuću opciju).



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 824 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 5 sakrivenih i 769 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., BB, bokicacar, brandža84, BUDDAR70, CHARLIE JA., crnogorac, cuvarkuca, cvrle312, Dado78, darkkran, darth bane, Dejan_vw, Demi87, djboj, Draganeli, Duce, ghoost, JimmyNapoli, JOntra, Jose, Koser, LostInSpaceandTime, Manjane, Marko Marković, nebidrag, nenad81, oddsock, Petarvu, Pilence, proka89, radoznao, sasics, Savantije, Sharpshooter, ShtagodShtagod, sickmouse, skok, slono, sspp, Str2022, strn, Tanjagre, user24, VekiJ, Velibor Radoja, Vlado82, Wehicle, yrraf, 1107