Vipre: Antivirus + Antispyware ???

Vipre: Antivirus + Antispyware ???

offline
  • Pridružio: 10 Dec 2008
  • Poruke: 184

Ovaj antivirus je od kompanije Sunbelt koja pravi CounterSpy, da li ima neko iskustva sa njim?
Smučili su mi se više ovi stari anti-virusi, pa bih nešto novo da probam.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

U kom smislu smučili? Ako rade dobro, batali menjanje interfejsa i šminku.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1203 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 5 sakrivenih i 1111 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, airliners, Aleksandar Tomić, ArchaBasha, Arhiv, as2025, Asteker, BaneM75, bigfoot, Bombona, Boris BM, Brzi voz, Cicumile, comi, cuvarkuca, dejan1972, Devil city 1989, dexteroza, DrNeoCortex, elenemste, Georgius, Goran 0000, goran.vvv, HawX, hyla, indja, Iskander, Ivoo, Jager715510, JOntra, Jose, Kalaura, king011, Kontrausluga, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Lošmi, luka35, Luka85, Major Tankosić, Malahit, Marko Marković, maxim_von_burdengate, medaTT, MGBRBG, milenko crazy north, milos97, mino bosanac, Mitogna, Mićko, mocnijogurt, moldway, nemkea71, nenad81, Nepopravljivi, nezavisni mislilac, Niki2024, niksa517, Novakomp, OKT, Oscar, pablojepao, pein, Pekman, Piani Jazzer, picknick, proka89, Promising0, Ray1973, repac, RiV, shiro, singa, Sir Budimir, stagezin, stegonosa, tamno.nebo, theNedjeljko, tooljan, ujke, Velibor Radoja, Velizar Laro, Vlada78, Vlado82, vrgudinac, YU-UKI, Žoržo