Webroot Spy Sweeper,promocija na 6 mjeseci

Webroot Spy Sweeper,promocija na 6 mjeseci

offline
  • Pridružio: 31 Avg 2009
  • Poruke: 234
  • Gde živiš: Republika Srpska

Pozdrav,naiđoh na ovo ,pa ako koga interesuje neka proba.........samo mislim da se više ne zove Spy Sweeper,došlo je do promjene imena Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 22 Dec 2005
  • Poruke: 80
  • Gde živiš: Belgrade

Mogu reći da je Webroot-ov CAV najbolji(po mom mišljenju). Još od bete ga koristim na svom netbook-u i jako sam zadovoljan. Pre svega je mali(500kb), a poseduje sve što običan antivirus(+firewall) ima.



offline
  • Aleksandar
  • Medicinski tehnicar
  • Pridružio: 13 Nov 2011
  • Poruke: 126
  • Gde živiš: Bor

Dashke ::Mogu reći da je Webroot-ov CAV najbolji(po mom mišljenju). Još od bete ga koristim na svom netbook-u i jako sam zadovoljan. Pre svega je mali(500kb), a poseduje sve što običan antivirus(+firewall) ima.

Samo sto su ljudi iz webroota malo ljigavi :/

offline
  • Pridružio: 22 Dec 2005
  • Poruke: 80
  • Gde živiš: Belgrade

acafacaa ::Dashke ::Mogu reći da je Webroot-ov CAV najbolji(po mom mišljenju). Još od bete ga koristim na svom netbook-u i jako sam zadovoljan. Pre svega je mali(500kb), a poseduje sve što običan antivirus(+firewall) ima.

Samo sto su ljudi iz webroota malo ljigavi :/

Kako to mislite?
Usput, zaboravih da kažem -
Još u beti sam napravio jedan test. Uzeo sam 200 zero-day fajlova, skenirao ih Webroot-om, u tom momentu je detektovao samo 30% čini mi se, i posle sat-dva skenirao sam još jednom i tada sam se prosto zaprepastio jer je detektovao sve fajlove do kraja. Već kasnije sa složenijim malware-om nije prošao tako dobro, ali je opet bilo za pohvalu.

offline
  • Aleksandar
  • Medicinski tehnicar
  • Pridružio: 13 Nov 2011
  • Poruke: 126
  • Gde živiš: Bor

Dashke ::acafacaa ::Dashke ::Mogu reći da je Webroot-ov CAV najbolji(po mom mišljenju). Još od bete ga koristim na svom netbook-u i jako sam zadovoljan. Pre svega je mali(500kb), a poseduje sve što običan antivirus(+firewall) ima.

Samo sto su ljudi iz webroota malo ljigavi :/

Kako to mislite?
Usput, zaboravih da kažem -
Još u beti sam napravio jedan test. Uzeo sam 200 zero-day fajlova, skenirao ih Webroot-om, u tom momentu je detektovao samo 30% čini mi se, i posle sat-dva skenirao sam još jednom i tada sam se prosto zaprepastio jer je detektovao sve fajlove do kraja. Već kasnije sa složenijim malware-om nije prošao tako dobro, ali je opet bilo za pohvalu.


Ja sam testirao webroot secure anywhere pre nekoliko meseci sa "svezim" linkovima,kada je bio u beta fazi,i nije bas prosao najbolje...
Secam se da je instalacija bilo 500 i nesto kb,nisam mogao da verujem - CELA INSTALACIJA.
Mnogo je lagan i za sistem,znam da je zauzece ram-a bilo smesno Very Happy
Nekoliko dana nakon testa su mi ljudi iz webroota poslali poruku da uklonim video sa YT,jer navodno jos uvek je u alpha fazi,kao nije jos uvek "final beta" ako mogu tako da nazovem,i treba jos da se poradi na bug-ovima...
Uklonio sam ga,ne zelim da se raspravljam sa njima,ali uopste nisu u pravu,ako jos uvek nije spreman za "public beta' ,zasto ga uopste pustate?
Public beta je za javno testiranje,a ako nije spreman,onda ga ostavi u alphi.
Secam se da su kontaktirali i Languy-ja,a on napravio poseban snimak i ispricao sve sta su mu pisali i rekao da vise nikad nece da testira nista od njih,kad samo vidis nakon 2-3 dana izvinjavaju mu se ljudi iz webroota,i posle nekog vremena izbacuje novi test Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 882 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 8 sakrivenih i 801 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 6footboy, _Rade, Alexandar-1973, Andrija357, Asparagus, bakovaca, bokisha253, braca57, Bubimir, cemix, cinoeye, Civa, cojapop, crnirocko, deks, dendrit86, djonsule, dskrlec33, dule10savic, dulleo, dunavzed, eulereix, fasko1505, fijufijukrozkapiju55, Grebostrek, GT, GveX, Ikica977, Ivan Germanovic, jalos, Kajzer Soze, Kenanjoz, Kruger, Lance Guest, laurusri, Lep1na, Macalone, MadMike, Marko Marković, milanpb, milenko crazy north, Miler88, Milometer, Mitogna, MountAndBlade, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nenad81, Niki2024, novapot, OKT, pera bager, porticco, Pururin, sale76, Sarmat, savuni, Semprini, skvara, sspp, stingD, synergia, tomo2, vathra, Velizar Laro, vidra1, W123, Wehicle, zax22r, Zorge, Ćuk, 800077